ADS

دانلود Shadow Super Survival Mission v1.2.2 – بازی ماموریت بقاء سایه اندروید

  • بازی اکشن و هیجانی
  • دارای جلوه های صوتی واقعی
  • امکان استفاده از سلاح های مختلف
  • دارای محیط شگفت انگیز
  • دارای ماموریت های چالش برانگیز
Android App

بازی اندروید hadow Super Survival Mission یک بازی اکشن است که در آن فرمانده مایلز a.k.a عامل اطلاعات مخفی توسط دولت برای انجام یک ماموریت محرمانه انتخاب شده است. شما تنها عامل باتجربه در این بازی هستید. شما بعنوان عامل مخفی و بعنوان جاسوس توسط هلیکوپتر به یک کشور دیگر فرستاده می شوید. این عملیات نظامی یک ماموریت مربوط به امنیت کشورهای همسایه است. در این بازی اندروید دشمنان با اسلحه به شما شلیک می کنند و هیچ زمین دیگری برای جنگ وجود ندارد و این آخرین مبارزه شما است. شما باید با تروریست ها به مبارزه بپردازید و از استراتژی ها برای پیشبرد هدف خود استفاده نمایید. دشمنان از سلاح های مخرب استفاده می کنند و شما مخفیانه دوربین کار می گذارید و نگهبانان را در خفا می کشید. دشمن را می کشید و در تاریکی به مسیر خود ادامه می دهید.

در این بازی اندروید شما تکاور فوق العاده ارتش هستید و با تیراندازی دقیق باید دشمن را هدف قرار دهید. باید شجاع باشید و با برنامه ریزی پیش بروید. شما باید در خفا و تاریکی و به دور از چشم دشمن حرکت کنید؛ سنگرهای آنها را نابود کنید و اسلحه های آنها را بردارید و از آنها در برابر دشمنان استفاده کنید تا آنها را از بین ببرید و یا به آنها آسیب برسانید. همچنین شما باید سرورهای دشمن را هک و اطلاعات آنها را استخراج کنید. در این بازی ما باید به داده ها دسترسی پیدا کنیم و این باند تروریستی را نابود کنیم. اگر این باند تروریستی را نابود نکنیم فساد در جهان گسترش می یابد. ما باید جنگ جهانی سوم را متوقف نماییم و صلح را برقرار سازیم. در این بازی اندروید سلاح هایی مانند تفنگ؛ آرپیجی؛ تک تیرانداز؛ اسلحه شات؛ استفاده می شود.

 

برخی از مهمترین ویژگی های بازی اندروید hadow Super Survival Mission:

– بازی اکشن و هیجانی

– دارای محیط شگفت انگیز

– جنگ همه جانبه

– دارای جلوه های صوتی واقعی

– دارای ماموریت های چالش برانگیز

– دارای مامور مخفی

– امکان استفاده از سلاح های مختلف

– جنگ در منطقه شرق خاورمیانه

– دارای سطوح مختلف استراتژی

– تجربه حالت خفا

 

بازی اندروید hadow Super Survival Mission در فروشگاه گوگل پلی امتیاز ۳٫۹ از ۵٫۰ را دریافت کرده و تا کنون مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته و کاربران زیادی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه

nokhodi