ADS ADS

دانلود Smart Cleaner, Clean & Boost v1.1.5 – نرم افزار پاک کننده و تقویت کننده اسمارت کلینر اندروید

  • افزایش اساسی حافظه
  • تقویت کننده رم
  • خنک کننده CPU
  • پاک کننده کش
  • تقویت کننده باتری
Android App

نرم افزار اندروید Smart Cleaner, Clean & Boost یکی از سریع ترین و قوی ترین بهینه سازهای اندروید می باشد. اگر شما به دنبال یک نرم افزار سریع؛ سبک و مورد اطمینان برای تمیز کردن و بهینه سازی دستگاه اندرویدتان هستید ما استفاده از این نرم افزار را به شما پیشنهاد می کنیم. می توانید از این نرم افزار اندروید برای پاک کردن فایل های ناخواسته؛ تقویت سرعت؛ تقویت حافظه؛ محافظ باتری؛ پاک کننده رم؛ خنک کننده CPU؛ پاک کننده کش؛ پاک کننده ترش و تقویت کننده بازی استفاده نمایید. هنگامی که گوشی شما فضای کمی برای نصب برنامه یا بازی دارد یا فضایی برای گرفتن عکس ندارید؛ هنگامی که می خواهید سرعت دستگاه زیاد شود؛ هنگامی که می خواهید دستگاه اندروید شما خنک شود از این نرم افزار کمک بگیرید. نرم افزار اندروید Smart Cleaner, Clean & Boost با پاک کردن فایل های اضافه تا ۶۰٪ سرعت دستگاه را افزایش می دهد.

همچنین این نرم افزار اندروید بر شارژ باتری نظارت می کند و سرعت شارژ آن را افزایش می دهد. این نرم افزار با آزاد کردن حافظه و سرعت بخشیدن به دستگاه باعث صرفه جویی در مصرف باتری می گردد. این نرم افزار اندروید با پاک کردن فایل های اضافه؛ پاک کردن پوشه دانلودها؛ پاک کردن پوشه تاریخچه مرورگز فضای دستگاه را افزایش می دهد. زمانی که از برنامه های زیادی در پس زمینه گوشی استفاده نمایید دستگاه گرم می شود برای خنک کردن CPU‌ و دستگاه می توانید از این نرم افزار کمک بگیرید. قبل از اینکه بازی را راه اندازی کنید این نرم افزار را اجرا کنید تا با آزاد کردن حافظه؛ سرعت اجرای بازی را ۳۰ ٪ افزایش دهد.

 

برخی از مهمترین ویژگی های نرم افزار اندروید Smart Cleaner, Clean & Boost:

– افزایش اساسی حافظه

– تقویت کننده رم

– خنک کننده CPU

– پاک کننده کش

– تقویت کننده بازی

– تقویت کننده باتری

– پاک کردن فایل های اضافه و افزایش سرعت

– محافظ باتری

– سرعت بخشیدن بهشارژ باتری

– دارای حجم کم

– دارای رابط کاربری آسان

 

نرم افزار اندروید Smart Cleaner, Clean & Boost در فروشگاه گوگل پلی امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ را کسب کرده و تاکنون مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته و کاربران زیادی از این نرم افزار اندروید استقبال کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

What's New
Privacy policy description is added into app

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه

farmoon