ADS ADS

دانلود Ragnarok: Heroes of Midgard v1.35.23 – بازی قهرمانان میدگارد اندروید

  • بازی کارتی و نقش آفرینی
  • گیم پلی بسیار آسان و گرافیک زیبا
  • وجود جادوگران و موجودات جادویی و نامرئی
  • گرد آوری ارتشی قوی برای نبرد آنلاین
  • دعوت به نبرد هیجان انگیز تاریخی
Android App

بازی اندروید Ragnarok: Heroes of Midgard  یک بازی نقش آفرینی میباشد که شما باید ارتشی قوی گرد آوری کنید تا بتوانید در جنگ راگناروک شرکت کنید و سایرین را به مبارزه بطلبید و با نفوذ به فضاهای جنگی و زیبا با سایر بازیکنان در جنگهای باورنکردنی با غول ها و اژدها در نبردی RPG بجنگید و بازی کنید. در این بازی کارتی نقش آفرینی شما باید جهان راگناروک را کاوش کنید و ارتش های بیگانه را با ارتش خود متحد سازید و کارتهای افسانه ای و کمیاب را پیدا کنید. در طول انجام بازی بسیاری از خدایان، رزمندگان، کوتوله ها، اژدهایان و … را خواهید دید و آنان رادر ارتش خود متحد میکنید. در این بازی زیبا کارتهای بسیار و جوایز ارزنده ای به تناسب عملکردتان در بازی دریافت میکنید. بازی جذاب اندروید دارای صدها شخصیت و کارکتر همراه با گرافیک زیبا دارد که هنگام مبارزه با سایر بازیکنان در سراسر جهان با آنها مواجه خواهید شد. جادوگران و موجودات جادویی و نامرئی شخصیتهای جالبی هستند که میتوانید از بازی با این نوع از شخصیتها لذت ببرید.

بازی اندروید Ragnarok: Heroes of Midgard شما را به نبرد هیجان انگیز تاریخی دعوت میکند که بسیار ساده و جذاب میباشد و براحتی میتوانید آن را یادبگیرید و در اوقات فراغت خود بازی کنید و لذت ببرید. همچنین این بازی دارای گیم پلی شگفت انگیز و راحت است که هر کس را به وجد می آورد. ویژگی آنلاین بودن این گیم اندرویدی نیز می تواند به شما کمک کند تا لحظات هیجان انگیز تری را با بازیکنان سراسر جهان به صورت همزمان تجربه کنید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Ragnarok: Heroes of Midgard:

– بازی کارتی و نقش آفرینی

– گیم پلی بسیار آسان و گرافیک زیبا

– گرد آوری ارتشی قوی برای جنگ

– جنگ با با غول ها و اژدها در نبردی RPG

– دارای کارتهای بسیار و جوایز ارزنده ای

– دارای صدها شخصیت و کارکتر

– وجود جادوگران و موجودات جادویی و نامرئی

– دعوت به نبرد هیجان انگیز تاریخی

– دارای ویژگی آنلاین بودن و امکان چت با دوستان

 

بازی اندرویدی Ragnarok: Heroes of Midgard دارای امتیاز ۴٫۴ از ۵٫۰ از گوگل پلی میباشد و همچنین ساخت کمپانی OmegaGames LLC است و تاکنون توسط ۵۰۰۰۰۰ نفر دانلود شده است.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه

آفرینک