ADS

دانلود Hero Wars v1.36.3 – بازی جنگ های قهرمانان اندروید

  • یک بازی نقش آفرینی زیبا
  • تشکیل لیگ خوب و پرقدرت از قهرمانان
  • نجات دادن شهر از ناهنجاری
  • شرکت در نبردی عظیم و قابل کنترل
  • امکان شرکت در جنگهای حماسی
Android App

بازی اندروید Hero Wars یک بازی نقش آفرینی زیبا میباشد که داستان جالبی دارد. قرن ها پیش در سرزمین های باشکوهی موجودات عجیب و غریب همچون دومیون ها زندگی میکردند و نسل خود را افزایش میدادند و برای کاهش جمعیت این موجودات مزاحم و عجیب و غریب باید افرادی باشند تا آنان را نابود سازند و نقش قهرمان را بازی کنند تا شهر را از موجودات ناهنجار نجات دهند. لیگ خوب و پرقدرتی از قهرمانان برای نابودی مزاحمان بسازید و هرج و مرج را متوقف کنید. نبردی عظیم و قابل کنترل هم اکنون در حال شکل گیریست و شما باید قهرمانان مختلف را دور یکدیگر جمع کنید تا در جنگ قهرمانان شرکت کنند و به پیروزی نزدیک شوید.

در بازی اندروید Hero Wars ده ها تن از قهرمانان با توانایی های متفاوت را استخدام کنید و آموزششان دهید و همراه با آنان به جنگ با موجودات شرور بپردازید و در جنگهای حماسی شرکت کنید و ماجراجویی کنید. در رویداد ها شرکت کنید و هدیه و پاداش دریافت کنید و با بازیکنان دیگر از بازی لذت ببرید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Hero Wars:

– یک بازی نقش آفرینی زیبا

– پیدایش موجودات عجیب و غریب در سرزمینهای قدیم

– بازی کردن در نقش قهرمان و جنگ با موجودات شرور

– نجات دادن شهر از ناهنجاری

– تشکیل لیگ خوب و پرقدرت از قهرمانان

– شرکت در نبردی عظیم و قابل کنترل

– استخدام ده ها تن از قهرمانان برای جنگ

– امکان شرکت در جنگهای حماسی

– توانایی دریافت هدیه و پاداش

 

بازی اندروید Hero Wars دارای امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ از گوگل پلی میباشد و تاکنون توسط ۵۰۰۰۰۰نفر دانلود شده است و ساخت کمپانی NEXTERS میباشد.

تغییرات آخرین نسخه

Brave Heroes!
Your ghostly-host Jack will lead you to the darkness of Dead Town. Mora the Witch, a faithful Archdemon’s servant, shattered the calm of the dead, making them join the dark forces. During Halloween eve her charms become particularly powerful! Help Jack save Dominion from evil forces. Your courage will be generously rewarded: your heroes will get unique Halloween skins and you will receive soul stones as well as the opportunity to obtain a new hero Jhu!

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه