ADS ADS

دانلود Xtreme Racing 2 – Off Road 4×4 v1.0.6 – بازی مسابقات آفرود ۲ اندروید

  • تجربه نهایت سرعت و هیجان در جاده های خاکی
  • پشت سر گذاشتن رقیبان با بالاترین سرعت
  • رسیدن به سرعت بالاتر با ارتقای قدرت ماشین
  • تغییر ظاهر ماشین با لوازم تیونینگ مختلف
  • رقابت در حالت مولتی پلیر با بازیکنان دیگر در جهان
Android App

بازی اندروید Xtreme Racing 2 – Off Road 4×4 یک بازی جذاب و هیجان انگیز در سبک رانندگی با ماشین های غول پیکر میباشد. در این بازی اندرویدی با ماشین های غول پیکر خود نهایت سرعت و هیجان را تجربه کنید. در جاده های هیجان انگیز و خاکی رانندگی کنید و رقیبان خود را پشت سر بگذارید و با نمایش مهارت های رانندگی به بهترین راننده تبدیل شوید. بالاترین امتیاز را دریافت کنید و با بالاترین سرعت به قهرمان رقابتها تبدیل شوید.

در بازی اندروید Xtreme Racing 2 – Off Road 4×4 در هر مسابقه مهارت های رانندگی خود را ارتقا دهید. با ارتقای بخش های مختلف ماشین خود قدرت آن را افزایش دهید و به سرعت بیشتری دست پیدا کنید. با لوازم تیونینگ مختلف ظاهر جذاب به ماشین خود ببخشید و رنگ ماشین را تغییر دهید و از استیکر های متنوع برای جذابیت ماشین استفاده کنید.

در بازی اندروید Xtreme Racing 2 – Off Road 4×4 در حالت مولتی پلیر با بازیکنان دیگر در جهان به رقابت بپردازید و با نمایش مهارت ها به قهرمان جهان تبدیل شوید. با ماشین های دیگر برخورد کنید و آنها را از جاده خارج کنید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی وبینظیر HD  ارائه شده است و بازی در فضاهای مختلف یک بازی بینظیر و هیجان انگیز را به وجود آورده است.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Xtreme Racing 2 – Off Road 4×4 :

–  رانندگی با هیجان با ماشین های غول پیکر

– تجربه نهایت سرعت و هیجان در جاده های خاکی

– پشت سر گذاشتن رقیبان با بالاترین سرعت

– رسیدن به قهرمانی با نمایش مهارت های رانندگی

– رسیدن به سرعت بالاتر با ارتقای قدرت ماشین

– تغییر ظاهر ماشین با لوازم تیونینگ مختلف

– رقابت در حالت مولتی پلیر با بازیکنان دیگر در جهان

– برخورد با ماشین های دیگر و خارج کردن آنها از جاده

– دارای گرافیک HD و  فضاهای مختلف

 

بازی اندروید Xtreme Racing 2 – Off Road 4×4 در گوگل پلی امتیاز ۴٫۴ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و ۵ هزار کاربر در گوگل پلی این بازی هیجان انگیز رانندگی با ماشنی های غول پیکر را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

Challenge yourself in exciting Radio Control races in the best driving simulator. Race extreme speed cars in this arcade RC racing game! Perform stunts, avoid obstacles, collect and upgrade all the vehicles and drive to victory in a crazy fast racing game. Ready… Steady… GO! 🏁 🏎 The competition is hotting up – so download Xtreme Racing 2 - Off Road 4x4 for FREE and get racing! 🏎

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه

tamashakadeh