<
ADS

دانلود Guitar Play & Learn v1.0.57 – نرم افزار یادگیری و نواختن گیتار اندروید

  • امکان پلی کردن و یادگیری گیتار
  • دارای 3 سطح دشواری برای پخش هر آهنگ
  • دارای 30 ثانیه پیش نمایش از هر آهنگ
  • دارای همه سبک های کلاسیک؛ سنتی و ...
  • قابلیت به اشتراک گذرای آهنگ ها با دوستان
Android App

نرم افزار اندروید Guitar Play & Learn برای پلی کردن و یادگیری گیتار می باشد. با کمک این نرم افزار می توانید بی انتها؛ گیتار بنوازید و از پخش صدای زیبای آن لذت ببرید. کار با این نرم افزار بسیار آسان است و در عرض چند ثانیه می توانید مانند افراد حرفه ای گیتار بنوازید. این نرم افزار غنی از آهنگ های زیبا می باشد و همه سبک های کلاسیک؛ سنتی؛ آهنگ های بچه گانه و … را شامل می شود. همچنین سبک های موردعلاقه کلاسیک مانند بتهوون و موزارت نیز در این نرم افزار وجود دارد.

در این نرم افزار به صورت روزانه آهنگ اضافه می شود و شما می توانید آهنگ های جدید و موردعلاقه خود را یاد بگیرید و یا حتی آنها را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و ببینید که چه کسی گیتاریست بهتری است. شما می توانید با انگشتان خود ضربه بزنید و موسیقی پخش کنید. آهنگ های جدیدی مانند با من بمان و … را می توانید در این نرم افزار گوش کنید. در ادامه نواختن گیتار هرچه سکه های بیشتری جمع کنید می توانید آهنگ های بیشتری را باز کنید.

این نرم افزار از هر آهنگی که می خواهید پخش کنید ۳۰ ثانیه پیش نمایش نشان می دهد به طوری که شما می توانید ملودی را یاد بگیرید. در این نرم افزار ۳ سطح دشواری مبتدی؛ متوسط و پیشرفته برای پخش هر آهنگ وجود دارد.

 

برخی از مهمترین ویژگی های نرم افزار اندروید Guitar Play & Learn:

– امکان پلی کردن و یادگیری گیتار

– دارای ۳ سطح دشواری برای پخش هر آهنگ

– دارای ۳۰ ثانیه پیش نمایش از هر آهنگ

– آموزش آسان گیتار

– یادگیری تصویری

– دارای همه سبک های کلاسیک؛ سنتی و …

– قابلیت به اشتراک گذرای آهنگ ها با دوستان

– امکان جمع کردن سکه برای باز کردن آهنگ های بیشتر

– دارای رابط کاربری ساده

 

نرم افزار اندروید Guitar Play & Learn در فروشگاه گوگل پلی دارای امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ می باشد و تا کنون بیش از یک میلیون کاربر در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

What's New
We update the app regularly so we can make it better for you. Get the latest version for all of the available features and improvements. Thanks for using Yokee Guitar!

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه