ADS

دانلود Super Security Free AntiVirus v1.1.4 – نرم افزار آنتی ویروس فوق امنیتی اندروید

  • بهترین نرم افزار امنیتی و آنتی ویروس
  • قفل برنامه هوشمندانه و پاک کننده
  • قابلیت تقویت دستگاه
  • امکان محافظت از حریم خصوصی با رمزگذاری
  • قابلیت اسکن خودکار دستگاه
Android App

نرم افزار اندروید Super Security Free AntiVirus یکی از بهترین نرم افزارهای امنیتی و آنتی ویروس است. این نرم افزار یک قفل برنامه هوشمندانه و پاک کننده می باشد که از دستگاه اندروید در برابر حملات ویروسها؛ اسنوکرهای خصوصی و فایلهای آلوده محافظت می کند. این نرم افزار خیلی سریع و ساده دستگاه را تقویت می کند. این نرم افزار با از بین بردن فایلهای اضافه؛ حافظه دستگاه را آزاد می نماید. از دیگر فعالیتهای این نرم افزار این است که با قفل برنامه از حریم خصوصی محافظت می نماید. این نرم افزار اسکن عمیق نیز انجام می هد.

این نرم افزار یک آنتی ویروس قوی می باشد و با اسکن و حذف برنامه ها دستگاه را از وجود برنامه ها مخرب و ویروسها پاک می کند و به روزرسانی واقعی می شود. این نرم افزار اندروید با پاک کردن فایلهای بی فایده که توسط سیستم اندروید تولید شده یا برنامه های مختلف اجازه می دهد که فضای دستگاه آزاد شود و ممکن است بیش از یک گیگ فضای ذخیره سازی آزاد گردد در نتیجه باتری دستگاه خنک می شود.

زمانی که فضای ذخیره سازی روی دستگاه آزاد می شود سرعت تلفن نیز افزایش پیدا می کند در نتیجه دستگاه تقویت می شود. با استفاده از این نرم افزار می توانید برنامه های خود شامل فیس بوک؛ ایمیل ها؛ گالری؛ تماسها و … را رمزگذرای کنید تا از حریم خصوصی خود محافظت نمایید. همچنین این نرم افزار دستگاه شما را از دسترسی غیرمجاز محافظت می کند و مزاحمان را جلب می کند. در صورتی که شخصی سعی در باز کردن حریم خصوصی شما داشته باشد با کمک این نرم افزار می توانید شواهدی را دریافت نمایید.

این نرم افزار به طور کامل ویروسها را شناسایی و حذف می کند و به طور خودکار دستگاه را اسکن می نماید. نرم افزار اندروید Super Security Free AntiVirus باتری را ذخیره و به محافظت از باتری کمک می کند.

 

برخی از مهمترین ویژگی های نرم افزار اندروید Super Security Free AntiVirus:

– بهترین نرم افزار امنیتی و آنتی ویروس

– قفل برنامه هوشمندانه و پاک کننده

– امکان محافظت از دستگاه در برابر حملات ویروسها؛ اسنوکرهای خصوصی و فایلهای آلوده

– قابلیت تقویت دستگاه

– امکان آزاد کردن حافظه با از بین بردن فایلهای اضافه

– امکان محافظت از حریم خصوصی

– امکان افزایش سرعت تلفن

– امکان جلب مزاحمان

– قابلیت اسکن خودکار دستگاه

– قابلیت محافظت از باتری

– دارای حجم کم

 

نرم افزار اندروید Super Security Free AntiVirus در فروشگاه گوگل پلی دارای امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ می باشد و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

What's New
-Keep your notification bar clean! Enjoy the new feature NOW!
-Improved performance and stability.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه