<
ADS

دانلود LightX Photo Editor & Photo Effects v2.0.6- نرم افزار ویرایش عکس لایت ایکس اندروید

  • ویرایشگر حرفه ای عکس
  • امکان ایجاد عکس کلاژ
  • امکان اضافه کردن فریم به تصاویر
  • امکان برش و تعویض پس زمینه
  • امکان ایجاد عکس کارتونی و کاریکاتور
Android App

نرم افزار اندروید LightX Photo Editor & Photo Effects یکی از بهترین ویرایشگرهای عکس می باشد. از این نرم افزار می توان برای ایجاد عکس کلاژ؛ اضافه کردن فریم به تصاویر؛ اضافه کردن برچسب؛ برش و تعویض پس زمینه؛ تار کردن عکس؛ ایجاد عکس کارتونی و کاریکاتور؛‌ ایجاد سلفی زیبا و پرتره؛ تغییر رنگ مو؛ اضافه کردن رنگهای ترکیبی؛ ادغام عکسها و … استفاده کرد.

شما می توانید روی عسکهای خود متن قرار دهید و الگو ایجاد کنید. شما قادر خواهید بود تصاویر را با استفاده از ابزار پیشرفته ویرایش کنید. همچنین می توان روشنایی؛ کنتراست؛ نوردهی؛ رنگ؛ سایه ها و … تنظیم کنید. در این نرم افزار می توانید از ابزار Lasso برای تشخیص مناطق مشابه و تغییر پس زمینه عکس استفاده کنید. شما می توانید پس زمینه را برش دهید و هر عکسی را که می خواهید اضافه کنید.

در این نرم افزار می توان عکسها را با استفاده از حالتهای مختلف مانند ترکیب تاریکی و نور با یکدیگر ترکیب کرد و عکسهای چشمگیری ایجاد نمود. برای ویرایش تصاویر می توان از منحنی؛ سطح و تراز رنگ استفاده کرد. این نرم افزار برای صاف کردن و تیز کردن لبه عکسها دارای حالت اتوماتیک و دستی است. با کمک این نرم افزار می توان لکه ها و جوشها را از چهره خود حذف کرد؛رنگ و مدل موها را تغییر داد و دندان ها را سفید کرد.

در این نرم افزار اندروید طیف وسیعی از فیلترهای مختلف برای ویرایش تصاویر وجود دارد. شما می توانید تنظیمات استاندارد مانند تغییر روشنایی؛ رنگ؛ برجستگی و … را روی تصاویر اعمال نمایید. شما می توانید از جلوه های تاری مختلف مانند لرزش لنز؛ تار شدن بوته و اعمال افکت ویگنت استفاده کنید. می توانید برای ترسیم ویژگی های بدن خود از ابزار مناسب استفاده کنید.

با ترکیب تصاویر متعدد می توان عکس کلاژ ایجاد کرد و رنگ پس زمینه و ضخامت مرز کلاژ را تغییر داد. امکان قرار دادن عکسها در قابهای مختلف مانند تولد؛ گرانج و … وجود دارد.همچنین امکان افزودن برچسب های مختلف مانند تولد؛ عشق؛ برچسب متنی و … روی تصاویر وجود دارد. همچنین می توان رنگ و شفافیت برچسب ها را تغییر داد.

 

برخی از مهمترین ویژگی های نرم افزار اندروید LightX Photo Editor & Photo Effects:

– ویرایشگر حرفه ای عکس

– امکان ایجاد عکس کلاژ

– امکان اضافه کردن فریم به تصاویر

– قابلیت برش و چرخش عکس

– امکان اضافه کردن برچسب

– امکان برش و تعویض پس زمینه

– امکان تار کردن عکس

– امکان ایجاد عکس کارتونی و کاریکاتور

– امکان ایجاد سلفی زیبا و پرتره

– امکان تغییر رنگ و مدل مو

– امکان اضافه کردن رنگهای ترکیبی

– امکان ادغام عکسها

– امکان حذف لکه ها و جوشها از چهره

– دارای حالت اتوماتیک و دستی برای صاف کردن عکس

 

نرم افزار اندروید LightX Photo Editor & Photo Effects در فروشگاه گوگل پلی امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ می باشد و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

What's New
String issue fixed for many languages

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه