ADS ADS

دانلود Spider vs Gangster Sniper Shooting v1.1.4 – بازی تیراندازی مرد عنکبوتی اندروید

  • بازی تیراندازی و سه بعدی
  • امکان تک تیراندازی
  • مبارزه قهرمان عنکبوتی و نینجاها با جنایتکاران
  • دارای سناریوهای متعدد تیراندازی
  • دارای محیط 3D
Android App

بازی اندروید Spider vs Gangster Sniper Shooting یک بازی تیراندازی و سه بعدی می باشد. در این بازی تیراندازی شما ماموریت دارید که گانگسترها را از بین ببرید. یکی از سخت ترین ماموریت های ترور و تک تیراندازی یک گانگستر به تروریست ها و مافیایی ها می باشد. هیولاها، جنایتکاران و فرماندهان آنها کنترل شهر را برعهده گرفته و آن را به یک شهر ممنوعه تبدیل کرده اند. شما بعنوان یک قهرمان و یک مبارز به جنگ این تروریست ها می روید، آنها را از بین می برید و به یک ابر قهرمان تبدیل می شوید.

در این بازی جنایتکاران، مافیا را استخدام کرده اند تا قهرمان عنکبوتی را که شهر را نجات داده بود در یک ماموریت جنگی از بین ببرند. در این جنگ، یک ارتش سخت، قهرمان عنکبوتی و نینجاها شرکت می کنند تا گروه مافیا را فروپاشی کنند. در این بازی باید سعی کنید که دشمن را با یک ضربه از بین ببرید. شما آموزش نظامی دیده اید و یک ماموریت مخفی دارید. ما بهترین قهرمان تیرانداز در خفا هستید. شما یک تفنگ بی سرو صدا دارید و می توانید با یک گلوله و بدون صدا، هیولاها را از بین ببرید.

در این بازی شما یک تک تیرانداز ماهر هستید و در رقابت های تیراندازی ارتش شرکت کرده اید. در این جنگ قهرمانان حماسی در حال مبارزه علیه خشونت هستند. این بازی اندروید دارای محیط ۳D و خیره کننده می باشد. همچنین این بازی دارای سناریوهای متعدد تیراندازی و انواع ماموریت های آفلاین است. در طی بازی و مبارزه شما می توانید حرکت آهسته گلوله را مشاهده نمایید. بازی اندروید Spider vs Gangster Sniper Shooting دارای حجم کمی نیز می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Spider vs Gangster Sniper Shooting:

– بازی تیراندازی و سه بعدی

– از بین بردن گانگسترها

– امکان تک تیراندازی

– مبارزه قهرمان عنکبوتی و نینجاها با جنایتکاران

– امکان آموزش نظامی

– امکان شلیک با تفنگ بی صدا

–  دارای محیط ۳D

– دارای سناریوهای متعدد تیراندازی

– دارای انواع ماموریت های آفلاین

– امکان مشاهده  حرکت آهسته گلوله

 

بازی اندروید  Spider vs Gangster Sniper Shooting در گوگل پلی امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون بیش از یک میلیون کاربر در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT'S NEW
- Gameplay Optimization
- Improvements and Bugs fixation

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه