ADS ADS

دانلود Selfish – Selfie Camera v1.07 – نرم افزار دوربین سلفیش اندروید

  • امکان گرفتن آسان عکس سلفی
  • دارای حالت شناسایی چهره
  • دارای حالت تایمر خودکار
  • دارای حالت دستور صوتی
  • دارای افکت های مختلف
Android App

نرم افزار اندروید Selfish – Selfie Camera برای گرفتن سلفی می باشد. اگر گرفتن عکس سلفی با فشردن طولانی مدت دکمه و یا فشردن دکمه هوم برای شما سخت است ما به شما پیشنهاد می کنیم که از این نرم افزار اندروید استفاده نمایید. با وجود این نرم افزار بدون فشردن دکمه، دوربین آماده گرفتن سلفی از شما می باشد. این نرم افزا اندروید دارای ۳ حالت اتوماتیک مختلف شناسایی چهره، تایمر خودکار و دستور صوتی می باشد.

در حالت تشخیص چهره، تعداد چهره ها را انتخاب کنید و هنگامی که تعدادی از چهره های مورد نظر شناسایی می شوند به طور خودکار تصویر گرفته می شود. شما می توانید دستورالعمل های صدای مرکزی را تنظیم کنید تا بدون نگاه کردن به صفحه نمایش، دستگاه خود را خاموش کنید. در حالت تایمر شما می توانید دوربین را تنظیم کنید تا در زمان مشخص تعداد تصاویر مشخص شده را تهیه کند. این نرم افزار دارای یک حالت فرمان صوتی می باشد و می توانید یک کلید واژه صوتی را انتخاب کنید و هر بار که کلمه را تکرار می کنید دستگاه شروع به گرفتن سلفی نماید.

پس از گرفتن سلفی می توانید مشخص کنید که کدام تصاویر باقی بماند و کدام یک از آنها حذف شود و تصاویری که می خواهید نگه دارید در گالری ذخیره خواهند شد. نرم افزار اندروید Selfish – Selfie Camera دارای افکت های مختلفی است و می توانید با کمک آن پوست خود را در تصویر صاف کنید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Selfish – Selfie Camera:

– امکان گرفتن آسان عکس سلفی

– دارای حالت شناسایی چهره

– دارای حالت تایمر خودکار

– دارای حالت دستور صوتی

– امکان ذخیره عکسها در گالری

– امکان حذف تصاویر

– دارای افکت های مختلف

– دارای رابط کاربری ساده

 

نرم افزار اندروید  Selfish – Selfie Camera  در گوگل پلی امتیاز ۴٫۷ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه