ADS

دانلود Family Zoo: The Story v1.5.2 – بازی باغ وحش خانواده اندروید

  • ساخت باغ وحش زیبا و گسترش آن
  • حل پازل های مختلف match 3 برای دست یابی به منابع
  • ساخت باغ وحش بزرگ در 13 مرحله
  • نگهداری از حیوانات متنوع در باغ وحش
  • باز کردن قفل بخش های مختلف باغ وحش
Android App

بازی اندروید Family Zoo: The Story یک بازی جذاب و سرگرم کننده میباشد. در این بازی اندرویدی باغ وحش زیبای خود را بسازید و در کنار آ« از مینی گیم های match 3  لذت ببرید. پازل های مختلف match 3  را حل کنید تا بتوانید باغ وحش خود را گشترش دهید و منابع لارم برای باغ وحش را به دست آورید. در ۱۳ مرحله باغ وحش بزرگ خود را بسازید و حیوانات متنوع را به دست آورید و در باغ وحش قرار دهید.

در بازی اندروید Family Zoo: The Story با حیوانات باغ وحش بازی کنید و از آنها مراقبت کنید و غذای آنها را فراهم کنید. ماموریت های مختلف در باغ وحش را انجام دهید و قفل بخش های مختلف باغ وحش را باز کنید. از وسایل مختلف دکوری برای چیدمان باغ وحش استفاده کنید و یک باغ وحش جذاب برای خود بسازید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و بینظیبری ارائه شده است و بازی در فضاهای متنوع و رنگارنگ باغ وحش در کنار حیوانات دوست داشتنی مختلف یک بازی جذاب سرگرم کننده را ارائه داده است.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Family Zoo: The Story :

– ساخت باغ وحش زیبا و گسترش آن

– حل پازل های مختلف match 3 برای دست یابی به منابع

– ساخت باغ وحش بزرگ  در ۱۳ مرحله

– نگهداری از حیوانات متنوع در باغ وحش

– باز کردن قفل بخش های مختلف باغ وحش

– دارای گرافیک عالی و فضاهای متنوع

– دارای کاراکترهای مختلف از حیوانات

 

بازی اندروید Family Zoo: The Story در گوگل پلی امتیاز ۴٫۴ از ۵٫۰ را به دست آورده است و بیش از ۵ میلیون کاربر این بازی جذاب را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

Let's keep discovering amazing India! Guess who will invite you to the new adventures this time? Of course, Sloth Bears are your new beautiful and cute friends in this area! Create cosy sweet home for them and admire their fun behavior! NEW QUESTS and 50 NEW MATCH-3 LEVELS are waiting for you!
Completing quests now has become even more exciting because some of them will bring you pleasant rewards - keep it up and make your zoo the best!

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه