ADS ADS

دانلود Smart AudioBook Player v3.1.8 – نرم افزار کتاب صوتی اندروید

  • امکان انتخاب یک پوشه برای قرار دادن فایل ها
  • نمایش ساعت و تاریخ پخش داستان ها
  • امکان ایجاد لیست برای یافتن سریع کتب
  • وجود داستان های زیبا به صورت پیش فرض
  • رابط کاربری آسان و ساده
Android App

بهتری داستان ها را با Smart AudioBook Player بشنوید.

اگر مایلید که داستان های مختلف از سراسر جهان را به صورت صوتی گوش دهید Smart AudioBook Player را به شما پیشنهاد می کنیم. این نرم افزار اندروید یک سیستم صوتی برای خواندن داستان های موجود در برنامه است که قابلیت های گوناگونی در خود جای داده است. داستان مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید و با یک کلیک به آن گوش دهید.

قابلیت تنظیم سرعت پخش در این نرم افزار یکی از مزایای قابل توجه آن می باشد و به این منظور ایجاد شده که در موقعیت های گوناگون بتوانید سرعت خوانده شدن داستان را تنظیم کنید. هم چنین امکان طبقه بندی کتاب ها وجود دارد و شما می توانید کتاب هایی که تازه شروع به خواندن آن ها را کردید از کتب خوانده شده و یا نصفه خوانده شده تفکیک کنید. شما می توانید داستان های مورد علاقه خود را از اینترنت بیابید و با قرار دادن در نرم افزار Smart AudioBook Player به آن ها گوش دهید.

در هنگام خواب به صورت خودکار حالت pause برای داستان قرار داده شده که شما می توانید با تکان دادن گوشی مجددا آن را پخش کنید. رابط کاربری آسان نرم افزار به همراه ویجت اختصاصی که به شما این امکان را می دهد از صفحه اصلی موبایل به پخش داستان بپردازید از قابلیت های دیگر این app به شمار می رود.

این نرم افزار کتاب اندروید توسط شرکت  Alex Kravchenko  تولید شده و در روز گذشته در مارکت گوگل قرار گرفته است و طبق آمار گوگل پلی بین یک تا پنج میلیون کاربر در جهان این برنامه را بر روی سیستم عامل اندروید خود نصب کرده اند. هم اینک می توانید این نرم افزار را از طریق رسانه جوان موبایل  دریافت کنید.

 

ویژگی های اصلی نرم افزار اندروید Smart AudioBook Player :

– تاریخ پخش داستان ها

– امکان انتخاب یک پوشه برای قرار دادن فایل ها

– امکان ایجاد لیست برای یافتن سریع کتب

– وجود داستان های زیبا به صورت پیش فرض

 

توجه : در هنگام نصب و اجرای برنامه نیاز است که به اینترنت متصل شوید.

 

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه