ADS ADS

دانلود File X-plorer – File Manager Pro v3.6 – نرم افزار مدیریت فایل اندروید

  • ابزاری جهت مدیریت فایل
  • انجام کارهایی از قبیل برش، کپی، حذف و ...
  • امکان مشاهده جزئیات فایل
  • امکان ایجاد فایل و پوشه
  • پشتیبانی از انواع فایل متنی مانند HTML ،TXT و ...
Android App

نرم افزار اندروید File X-plorer – File Manager Pro یک ابزار جهت مدیریت فایل است. این نرم افزار یک مدیر فایل است که کارهایی از قبیل برش، کپی، حذف، تغییر نام، فشرده سازی و … را انجام می دهد. در این نرم افزار شما می توانید جزئیات فایل را مشاهده کنید و فایل را به طور کامل جستجو نمائید. شما می توانید به سرعت فایل و پوشه ایجاد کنید. فایلهای هوشمند این نرم افزار تمام فایلهایی را که از اینترنت، بلوتوث، تصاویر، فیلمها، فایلهای صوتی، اسناد، عکسهای دوربین و … بارگیری شده اند را در کتابخانه نگهداری می کند.

شما قادر خواهید بود که پوشه های موردعلاقه خود را نشانه گذاری کنید تا در هر زمانی به آنها دسترسی داشته باشید. شما می توانید به تمام فایلها و پوشه های مختلف موجود در فضای ذخیره سازی داخلی، ذخیره سازی خارجی، فایل سیستم FAT و … دسترسی داشته باشید. این نرم افزار فرآیند اضافه را از بین می برد و سرعت تلفن را افزایش می دهد. همچنین این نرم افزار به شما کمک می کند که برنامه های موردعلاقه خود را به حافظه بسپارید و دوباره آنها را نصب کنید.

این نرم افزار فایلها را با سرور FTP از تلفن به کامپیوتر منتقل می کند. اگر آدرس IP را در مرورگر باز کنید تمام فایلها را مشاهده خواهید نمود. شما می توانید فایلهای خود را با استفاده از بلوتوث، برنامه های اجتماعی و … به اشتراک بگذارید. این نرم افزار اندروید از هر نوع فایل متنی مانند HTML، XHTML، TXT و … پشتیبانی می نماید. شما قادر خواهید بود اسناد را از طریق این نرم افزار ویرایش کنید. این نرم افزار دارای تم های مختلفی می باشد. نرم افزار اندروید File X-plorer – File Manager Pro از عکسهای با کیفیت بالا نیز پشتیبانی می کند.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید File X-plorer – File Manager Pro:

– ابزاری جهت مدیریت فایل

– انجام کارهایی از قبیل برش، کپی، حذف و …

– امکان مشاهده جزئیات فایل

– امکان جستجوی فایل

– امکان ایجاد فایل و پوشه

– قابلیت علامت گذاری پوشه های موردعلاقه

– امکان به اشتراک گذاری فایلها

– پشتیبانی  از هر نوع فایل متنی مانند HTML ،TXT و …

– دارای تم های مختلف

– پشتیبانی از عکسهای با کیفیت بالا

 

نرم افزار اندروید File X-plorer – File Manager Pro در گوگل پلی امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT'S NEW
Minor Fixes

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه