ADS ADS

دانلود Supermarket Mania® Journey v3.8.900 – بازی سوپرمارکت مانیا اندروید

  • بازی سرگرم کننده و جذاب
  • مدیریت 14 فروشگاه منحصر به فرد
  • کمک به توسعه اقتصادی شهر
  • دارای 80 محصول برای فروش
  • دارای 340 سطح سرگرم کننده
Android App

بازی اندروید Supermarket Mania® Journey یک بازی سرگرم کننده در سبک مدیریت فروشگاه است. در این بازی شما باید به نیکی و دوستانش کمک کنید تا شهردار را در توسعه اقتصادی شهر یاری دهند. شما باید سوپرمارکت های جدیدی باز کنید. در این بازی شما مدیریت ۱۴ فروشگاه منحصر به فرد را به عهده می گیرید. این بازی دارای ۳۴۰ سطح سرگرم کننده است. ده ها نوع مشتری را انتخاب کنید و قفسه ها و فریزر سوپرمارکت را ارتقا دهید تا موجودی بیشتری داشته باشید.

شما باید تلاش کنید تا دستاوردها و پاداش بیشتری دریافت نمائید. این بازی حدود ۳۴۰ سطح دارد. همچنین این بازی اندروید ۱۰ مشتری منحصر به فرد نیز دارد. شما در این بازی ۸۰ محصول برای فروش خواهید داشت تا از این طریق درآمد کسب کنید. شما قادر خواهید بود که تعداد فروشگاه های خود را تا ۳۱۰ عدد ارتقا دهید. بازی اندروید Supermarket Mania® Journey بسیار جذاب و سرگرم کننده می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Supermarket Mania® Journey:

– بازی سرگرم کننده و جذاب

– مدیریت ۱۴ فروشگاه منحصر به فرد

– کمک به توسعه اقتصادی شهر

– دارای ۸۰ محصول برای فروش

– دارای ۳۴۰ سطح سرگرم کننده

– دارای ده ها نوع مشتری

– امکان ارتقا تعداد فروشگاه ها تا ۳۱۰ عدد

 

بازی اندروید Supermarket Mania® Journey در گوگل پلی امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون بیش از ۵ میلیون کاربر در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT'S NEW
We've fixed the issues causing game crashing and lost progress. Download the update for FREE and continue your fascinating time management adventure!
NEW SETTING WITH 32 NEW LEVELS: Oysters, prawns and more are waiting in the Pier shop. Treat customers to Clam Chowder and grilled salmon!
HALLOWEEN EVENT: Collect Jack-O-Lantern Pumpkins to travel through 16 levels and get the Halloween Avatar, booster pack and statuette that gives a free booster daily.
FIXES & IMPROVEMENTS: Check it out!

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه