ADS

دانلود Zombie Survival Games: Pocket Tanks Battle v3.17 – بازی نبرد تانک زامبی ها اندروید

  • حمله تهاجمی زامبی ها
  • دارای ماجراهای سفر زامبی
  • نابود کردن ارتش زامبی ها
  • امکان جمع آوری سکه برای گرفتن تانک
  • گیم پلی عالی
Android App

بازی اندروید Zombie Survival Games: Pocket Tanks Battle یک بازی زامبی فانتزی می باشد. این بازی دوره های آخرالزمان را نمایش می دهد که زامبی ها جایگزین بیشتر مردم شده اند و مردم در هرج و مرج زندگی می کنند. این بازی آخرین حمله زامبی ها را نشان می دهد که باید یک فرد شجاع از این سرزمین دفاع کند. زمابی ها می آیند تا جهان را نابود کنند و ارتش را نابود کنند. در این بازی شما باید به یک تیرانداز افسانه ای تبدیل شوید و به این زامبی ها غلبه کنید. در این بازی می توانید سکه ها را جمع آوری نمایید و از آنها برای گرفتن تانک های جدید و باز کردن دنیای جدید استفاده کنید.

شما باید به ارتش کوچک ملحق شوید و کمک کنید تا شهر از وجود زامبی ها پاک شود. یکی از تانک های نبرد مورد علاقه خود مانند Zombie Smasher، No Brainer، Destro 77 یا Shooternade را انتخاب کنید. تمام تانک ها به طور کامل برای نبرد آماده هستند. زامبی ها در حال شکاف جاده و ساخت و ساز تونل های تاریک هستند. ۴ دکمه کنترل در این بازی تیراندازی زامبی وجود دارد: GO، FIRE، ۲ TILT. با استفاده از کلیدهای جهتی می توانید به سمت چپ و راست حرکت کنید. با دکمه FIRE شروع به تیراندازی می نمایید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Dance War – Ballet vs Hiphop:

– حمله تهاجمی زامبی ها

– دارای ماجراهای سفر زامبی

– نابود کردن ارتش زامبی ها

– امکان جمع آوری سکه برای گرفتن تانک

– دارای کیفیت بالا

– دارای کنترل های ساده

– گیم پلی عالی

 

بازی اندروید  Dance War – Ballet vs Hiphop در گوگل پلی امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT'S NEW
## v3.17
- Bugfixes mostly.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه