ADS

دانلود Hospital Craft Building Doctor Simulator Games 3D v1.2 – بازی شبیه سازی بیمارستان ۳بعدی اندروید

  • بازی شبیه سازی بیمارستان
  • ساخت و ساز و تجهیز بیمارستان
  • دارای 10 سطح با چالش های مختلف
  • دارای هلیکوپتر برای نجات بیماران
  • دارای محیط فوق العاده و جلوه های صوتی واقعی
Android App

بازی اندروید Hospital Craft: Building Doctor Simulator Games 3D یک بازی شبیه سازی بیمارستان می باشد. شهر نیاز به یک بیمارستان بزرگ دارد که شهروندان را نجات دهد. اگر شما می خواهید کمک کنید باید ساخت و ساز بیمارستان را با کارهای سنگین و وسایل نقلیه سنگین شروع کنید. یک دکتر در این بازی وجود دارد که بهترین خدمات نجات را با هلیکوپتر انجام می دهد. هنگامی که شما کار ساخت و ساز را انجام می دهید می توانید نجات شهروندان را با استفاده از هلیکوپتر انجام دهید.

در این بازی شما می توانید مهارت های خود را آزمایش کنید و بیماران را با مراقبت های ویژه درمان کنید و آنها را سالم نگه دارید. در فصل زمستان مردم از بیماری های مختلف رنج می برند. شما باید با آمبولانس به کودکان خدمات ارائه دهید. مراحل ساخت و ساز بیمارستان در ۱۰ سطح انجام می شود. اولین سطح آن قرار دادن دیوارهای بیمارستان می باشد. دیوارها در حالت عمودی در حال بارگذاری هستند و کودکان در حال بازی هستند و باید مراقب آنها باشید. سپس سقف فولادی ساختمان را بارگذاری می نمائید.

سطح بعدی این است که امداد آمبولانس و تجهیزات آزمایشگاهی را کامل کنیم. در هنگام شرایط اضطراری در شهر باید آمبولانس را برای خدمات رسانی ببرید. سطح بعدی این است که بیمار را روی تخت بگذارید و مراحل درمان او را شروع کنید. تعداد بیماران زیاد است بنابراین باید یک طبقه دیگر اضافه کنید. ستوان های طبقه بالا را اضافه می کنیم. سپس تجهیزات بیمارستان را اضافه می کنیم.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Hospital Craft: Building Doctor Simulator Games 3D:

– بازی شبیه سازی بیمارستان

– ساخت و ساز و تجهیز بیمارستان

– دارای ۱۰ سطح با چالش های مختلف

– دارای وسایل نقلیه عالی برای حمل بیماران

– دارای هلیکوپتر برای نجات بیماران

– دارای محیط فوق العاده و جلوه های صوتی واقعی

– دارای گرافیک شگفت انگیز

 

بازی اندروید Hospital Craft: Building Doctor Simulator Games 3D در گوگل پلی امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT'S NEW
New Release

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه

nokhodi