ADS ADS

دانلود My Museum Story: Mystery Match v1.52.3 – بازی داستان اسرارآمیز موزه اندروید

  • مسابقه اسرارآمیز و Match3
  • حل رمز و راز و پیدا کردن آثار مخفی
  • کشف گنجینه های از دست رفته برای ایجاد موزه
  • امکان سفر به اهرام مصر
  • دارای 3 سطح
Android App

بازی اندروید My Museum Story: Mystery Match یک مسابقه اسرارآمیز و Match3 است. این بازی یک کارگاه حل رمز و راز و پیدا کردن آثار مخفی و گنجینه های از دست رفته برای ایجاد موزه می باشد. شما باید با استفاده از رنگ، اشیا اطراف خود را بازیابی نمائید و اتاق ها و سالن های موزه را ترئین کنید. این بازی دارای ۳ سطح است که باید گنجینه های پنهان تمدن باستانی را جستجو کنید و با صحنه های ماجراجویی روبرو شوید.

شما باید سالن های موزه و باغ های اطراف را سفارشی سازی کنید. به اهرام مصر سفر کنید. این بازی یک گیم پلی آسان و جذاب است و شما باید رمز و رازها را پیدا کنید تا بتوانید ۳ سطح را تکمیل نمائید. شما دارای اختیار هستید و می توانید مکان های جدید را باز کنید و یک موزه منحصر به فرد با دکوری که دوست دارید ایجاد نمائید.

صحنه های این بازی بسیار رنگارنگ و جالب هستند و دارای طراحی منحصر به فردی می باشد. شما باید تلاش کنید تا مسائل را حل و موزه را با آیتم های جدید پر کنید. بازی دارای مکان های متعددی می باشد. شما می توانید پیشرفت خود را با دوستداران این بازی در فیس بوک به اشتراک بگذارید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید My Museum Story: Mystery Match:

– مسابقه اسرارآمیز و Match3

– حل رمز و راز و پیدا کردن آثار مخفی

– کشف گنجینه های از دست رفته برای ایجاد موزه

– بازیابی اشیا با استفاده از رنگ

– تزئین اتاق ها و سالن های موزه

– امکان سفر به اهرام مصر

– دارای ۳ سطح

– گیم پلی آسان و جذاب

– امکان به اشتراک گذاری پیشرفت خود در فیس بوک

 

بازی اندروید  My Museum Story: Mystery Match  در گوگل پلی امتیاز ۴٫۷ از ۵٫۰ را به دست آورده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT'S NEW
Join Grace on her newest adventure!
- PLAY 25 NEW LEVELS! Solve puzzles with new game mechanics: transporters, durable stones and boxes, and lids with extra moves.
- UNCOVER the secret of the Sarcophagus! Place all the new artifacts from Egypt and meet a mystical creature from the distant past!
Update to the current version to get the newest game content. We bring new stories and levels to the game every 3 weeks! And remember to join our FB community!

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه