<
ADS

دانلود Super Virus Cleaner v1.5.2 – نرم افزار سوپر آنتی ویروس اندروید

  • اسکن دستگاه در برابر ویروسها
  • تقویت کننده دستگاه
  • متوقف نمودن خودکار فرآیند تخلیه باتری
  • امکان قفل کردن برنامه ها
  • خنک کننده CPU
Android App

نرم افزار اندروید Super Virus Cleaner یک آنتی ویروس قوی می باشد. این نرم افزار عملکرد دستگاه های هوشمند را بهینه سازی می کند. در صورت نصب این آنتی ویروس می توانید گوشی خود را سریعتر از همیشه راه اندازی نمائید. این آنتی ویروس تمام برنامه ها را اسکن می کند تا از امنیت دستگاه شما محافظت کند. این نرم افزار تمام ویروسهای موجود در حافظه داخلی دستگاه و SD کارت را از بین می برد. این نرم افزار بعنوان تقویت کننده نیز عمل می کند. می توانید برنامه های پس زمینه را حذف کنید تا فضای ذخیره سازی ابری آزاد شود و حافظه دستگاه بهینه سازی گردد.

بسیاری از دستگاه ها پهنای باند خود را به اشتراک می گذارند با استفاده از این نرم افزار می توانید جاسوس وای فای را تشخیص دهید و آنها را توسط مدیریت روتر حذف کنید تا وای فای شما را امن و سریع نماید. سرعت وای فای، جاسوس وای فای و ایمنی شبکه توسط این نرم افزار قابل تشخیص می باشد. از دیگر ویژگی های این نرم افزار این است که می توان توسط آن برنامه ها را مخفی کرد. این آنتی ویروس برنامه هایی که موجب گرم شدن بیش از حد دستگاه می شوند را حذف و متوقف می کند تا دمای CPU را خنک نگه دارد. نرم افزار اندروید Super Virus Cleaner وضعیت مصرف باتری توسط هر برنامه را تجزیه و تحلیل می کند و به طور خودکار فرآیند تخلیه باتری را متوقف می نماید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Super Virus Cleaner:

– اسکن دستگاه در برابر ویروسها

– تقویت کننده دستگاه

– متوقف نمودن برنامه های پس زمینه جهت بهینه سازی دستگاه

– امکان تشخیص سرعت و جاسوس وای فای

– متوقف نمودن خودکار فرآیند تخلیه باتری

– خنک کننده CPU

– امکان محافظت از ایمنی شبکه

– امکان قفل کردن برنامه ها

 

نرم افزار اندروید Super Virus Cleaner در گوگل پلی امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه