ADS

دانلود APUS Security Clean Virus, Antivirus, Booster v1.0.90 – نرم افزار ابزار امنیتی اندروید

  • آنتی ویروس و اسکن فایلها
  • تمیز کننده فایلهای ناخواسته
  • خنک کننده CPU
  • امکان قفل برنامه ها با رمزگذاری
  • تقویت کننده دستگاه
Android App

نرم افزار اندروید Security Elite Clean Virus, Antivirus, Booster یک ابزار امنیتی است. این نرم افزار بعنوان آنتی ویروس، ذخیره باتری باتری، تمیز کننده فایلهای ناخواسته و قفل برنامه ها و … به کار می رود. این نرم افزار از دستگاه شما در برابر ویروسها محافظت می کند. این نرم افزار بعنوان آنتی ویروس به شما کمک می کند که ویروسها آسان و سریع از دستگاه شما حذف شوند. همچنین می توانید برنامه های نصب شده را اسکن و از ورود تروجان ها و … جلوگیری کنید.

این ابزار امنیتی بعنوان کش کلینر فایلهای باقیمانده را حذف و حافظه پنهان فضای ذخیره سازی را آزاد می کند. با وجود این نرم افزار تصاویر، اسناد، موسیقی، چت و … امن خواهند بود. با استفاده از این نرم افزار ما می توانیم برنامه ها را کاملا متوقف کنیم و برنامه ها را به صورت خودکار در حالت آماده قرار دهیم تا مصرف باتری کاهش و سرعت دستگاه افزایش پیدا کند. این نرم افزار امنیت پیام ها را نیز برقرار می نماید. در نرم افزار اندروید Security Elite Clean Virus, Antivirus, Booster می توان برنامه ها را با پین کد و یا الگو رمزگذاری نمود. مدیریت و سازماندهی اعلان ها در این نرم افزار انجام می گیرد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Security Elite Clean Virus, Antivirus, Booster:

– ابزار امنیتی

– آنتی ویروس و اسکن فایلها

– تمیز کننده فایلهای ناخواسته

– تقویت کننده دستگاه

– خنک کننده CPU

– امکان قفل برنامه ها با رمزگذاری

– مدیریت و سازماندهی اعلان ها

– امکان متوقف کردن برنامه ها برای افزایش سرعت دستگاه

 

نرم افزار اندروید Security Elite Clean Virus, Antivirus, Booster در گوگل پلی امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون بیش از ۱۰ میلیون نفر از کاربران در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه