ADS

دانلود Immortal Gods 2: Grand Superhero Arena Ring Battle v1.0 – بازی خدایان جاودان ۲ اندروید

  • بازی اکشن و مبارزاتی
  • شبیه سازی قهرمانان مختلف مانند بت، مرد عنکبوتی و ...
  • مبارزه ابرقهرمانان با هیولاها
  • ضربه زدن و مبارزه با مشت و لگد
  • امکان انتخاب قهرمانان
Android App

بازی اندروید Immortal Gods 2: Grand Superhero Arena Ring Battle یک بازی اکشن و مبارزاتی است. این بازی اندروید کاملا با بازی های مبارزه ای قدیمی متفاوت است و ابرقهرمانان در این بازی شبیه سازی شده اند و می توان به صورت چهره به چهره با جنگنده های فوق العاده مبارزه کرد و مهارت های فوق العاده خود را به نمایش گذاشت. در این بازی هیجان انگیز هیولاهای قهرمان به مبارزه می پردازند و طرفداران قهرمانان به آنها کمک می کنند.

شما وارد باشگاه مبارزه شوید، جنگ روبات را با هیولاهای قهرمان آغاز کنید و مهارت های مبارزه ای را بدست آورید. در این بازی و مسابقات شما می توانید توانایی های خود را نشان دهید. این سیستم مبارزه، سری کشتی های رزمی، قدرت های جدید، تکنولوژی، لباس ها و مکان های جدیدی را نمایش می دهد. سعی کنید در مبارزه شما اولین ربات آغاز کننده جنگ با هیولاها باشید و تمام ابرقهرمانان را شکیت دهید. تلاش کنید قهرمان واقعی خود را کنترل کنید و هیولاها را در این مبارزه شکست دهید و مبارزه قهرمان عنکبوتی را با سایر ربات ها مشاهده نمائید.

در این بازی اندروید قهرمانانی مانند بت، قهرمان آهنین، قهرمان عنکبوتی، Wolverine، شکارچی بیگانه و … وجود دارند و هر قهرمان دارای توانایی های و قابلیت های بی نظیری است. شاید شما قهرمانان و هیولاها را در مبارزه ها دیده باشید. برای ضربه زدن به هیولاها می توانید از ضربه مشت سریع و شدید استفاده و خودتان را ثابت کنید بنابراین از ترکیب بوکس با مبارزه و شبیه سازی روبات هیولاها لذت خواهید برد.

این بازی دارای جلوه های صوتی واقعی ابرقهرمانان است و مبارزات، مشت و لگد زدن به صورت انیمیشن واقعی شبیه سازی شده است. گرافیک این بازی به صورت HD ،۳D و شگفت انگیز می باشد. شما قادر خواهید بود قهرمانان مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Immortal Gods 2: Grand Superhero Arena Ring Battle:

– بازی اکشن و مبارزاتی

– شبیه سازی قهرمانان مختلف مانند بت، مرد عنکبوتی و …

– مبارزه چهره به چهره با جنگنده های فوق العاده

– مبارزه ابرقهرمانان با هیولاها

– ضربه زدن و مبارزه با مشت و لگد

– امکان انتخاب قهرمانان

– دارای گرافیک HD و ۳D

– دارای جلوه های صوتی واقعی ابرقهرمانان

 

بازی اندروید Immortal Gods 2: Grand Superhero Arena Ring Battle در گوگل پلی امتیاز ۴٫۸ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران این بازی جذاب را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT'S NEW
initial release

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه

nokhodi