ADS

دانلود Reminder with Alarm, To Do List, Daily Reminder v1.0.6 – نرم افزار یادآور روزانه اندروید

  • ساده ترین نرم افزار یادآوری
  • امکان تکرار وظایف
  • امکان تعویق وظایف
  • امکان یادآوری با آیکون، تصویر و تماس
  • دارای صدای پشتیبان
Android App

نرم افزار اندروید Reminder with Alarm, To Do List, Daily Reminder ساده ترین نرم افزار یادآوری است. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که کارهای خود را فراموش می کنید فقط کافی است که یادآور تنظیم کنید و هنگامی که زمان انجام کار شما برسد با یک زنگ به شما یادآوری می کند. این نرم افزار جهت یادآوری وظایف روزانه، جلسات، نشست های کاری، مصرف دارو، پرداخت صورتحساب، مصرف دارو، روزهای تولد، سالگرد و … مناسب است.

جهت یادآوری ها نیاز نیست کار خاصی انجام دهید فقط یک یادآور تنظیم کنید و به کارهای خود ادامه دهید. قطعا به خاطر سپردن روز تولد و سالگرد همه دوستان و اعضای خانواده کمی مشکل است اما این نرم افزار به شما کمک می کند که همه آنها را در زمان مشخصی به یاد آورید. شاید نگهداری همه لیست خرید در ذهن کار آسانی نباشد و بعضی از اقلام را فراموش کنید بنابراین می توانید لیست خرید را در دستگاه هوشمند خود ذخیره کنید و به هر کجا که می روید آن را به همراه خود داشته باشید و هرگز نگران فراموش کردن آن نباشید.

شما می توانید برای یادآوری تماسهای مهم از این نرم افزار استفاده کنید زیرا موارد مهم را پس از یک تماس با امکان تکرار یادآوری می نماید. یرای یادآوری مصرف داروها آنها را یادداشت کنید تا به صورت منظم پیگیر سلامتی خود باشید. این نرم افزار جهت یادآوری دارای صدای پشتیبان نیز می باشد. امکان تکرار و تعویق وظایف نیز وجود دارد. یادآوری با آیکون، تصویر و تماس از ویژگی های بارز این نرم افزار است.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Reminder with Alarm, To Do List, Daily Reminder:

– ساده ترین نرم افزار یادآوری

– یادآوری وظایف روزانه، جلسات، نشست های کاری و …

– امکان تکرار وظایف

–  امکان تعویق وظایف

– امکان یادآوری با آیکون

– امکان یادآوری با تماس

– امکان یادآوری با تصویر

– دارای صدای پشتیبان

 

نرم افزار اندروید Reminder with Alarm, To Do List, Daily Reminder در گوگل پلی امتیاز ۴٫۹ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران این نرم افزار جذاب را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT'S NEW
Performance Enhancement

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه

nokhodi