ADS

دانلود دانلود Battle Boom v1.1.7 – بازی نبرد بوم اندروید

  • بازی استراتژی و هیجان انگیز
  • جدیدترین بازی RTS
  • دارای بیش از 70 واحد و سلاح مختلف
  • دارای تانک، موشک و ...
  • دارای گرافیک بسیار عالی
Android App

معرفی و دانلود بازی اندروید Battle Boom در رسانه جوان موبایل

بازی اندروید Battle Boom یک بازی استراتژی و هیجان انگیز است. در این بازی اندروید و استراتژی شما در یک میدان نبرد شرکت می کنید و از استراتژی های خود برای پیشبرد اهدافتان استفاده می کنید و با کمک نیروهای خود میدان جنگ را گسترش می دهید. این بازی اندروید جدیدترین بازی RTS می باشد. فرمانده باید همیشه آماده باشد و نیروهای نظامی واحدهای حماسی را هدایت نماید. تلاش کنید که همیشه کنترل نبرد خود را داشته باشید و آماده باشید که بیش از ۷۰ نوع واحد مختلف را توسعه دهید.

سربازان پیاده نظام با دشمن جنگ می کنند و با تانک ها به دشمن شلیک می نمایند و یا اینکه با انفجار موشک دشمن را غافل گیر می کنند. در این نبرد شما به یک فرمانده و متخصص استراتژی تبدیل خواهید شد. این بازی اندروید یک نبرد استراتژی جهانی و واقعی می باشد. در این بازی از میدان جنگ گسترده لذت خواهید برد و میدان جنگ، پانورامیک و استراتژی را تطبیق خواهید داد. در این بازی اندروید بیش از ۷۰ واحد و سلاح مختلف در اختیار شما قرار خواهد گرفت. شما می توانید به اعضای گروه ها بپیوندید و راه خود را به سوی جهان باز کنید. این بازی استراتژی دارای گرافیک بسیار عالی می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Battle Boom:

– بازی استراتژی و هیجان انگیز

– جدیدترین بازی RTS

– دارای بیش از ۷۰ واحد و سلاح مختلف

– دارای تانک، موشک و …

– قابلیت پیوستن به گروه ها

– دارای گرافیک بسیار عالی

– دارای صداهای واقعی

 

بازی اندروید Battle Boom در گوگل پلی امتیاز ۵٫۰ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه

nokhodi