ADS

دانلود Speed Antivirus v4.0.4 – نرم افزار آنتی ویروس سریع اندروید

  • آنتی ویروس سریع و پر سرعت
  • حذف ویروس ها، نرم افزارهای جاسوسی، مخرب، تروجان ها و ...
  • تقویت کننده و افزایش سرعت دستگاه
  • خنک کردن و بهینه سازی مصرف CPU
  • امکان تست سرعت WiFi
Android App

نرم افزار اندروید Speed Antivirus یک آنتی ویروس سریع و پر سرعت می باشد. از این نرم افزار می توان برای حذف ویروس های برنامه ها، بازی ها، فایل ها، نرم افزارهای جاسوسی، مخرب، تروجان ها و … استفاده کرد و از اطلاعات شخصی محافظت نمود. این آنتی ویروس بعنوان تقویت کننده نیز عمل می کند و سرعت دستگاه اندروید را افزایش می دهد در نتیجه کارها سریعتر اجرا می گردد. این نرم افزار اندروید موجب بهینه سازی مصرف CPU و توقف برنامه هایی که موجب گرمای دستگاه می شوند می گردد و نهایتا موجب خنک شدن CPU می شود.

شما می توانید برنامه ها را با استفاده از این نرم افزار قفل کنید و از حریم خصوصی خود محافظت نمایید. برنامه های نصب شده در دستگاه توسط این نرم افزار اسکن می شود و آنها را در برابر ویروس ها، تروجان ها، آسیب پذیری، ابزارهای تبلیغاتی، نرم افزارهای مخرب و جاسوسی محافظت می کند. این نرم افزار اندروید مصرف انرژی را کاهش می دهد و باعث تقویت دستگاه می گردد. با کمک این آنتی ویروس می توانید برنامه های حساس خود را با الگو و یا پین کد قفل کنید و با رمز عبور از آنها محافظت کنید در این صورت هیچ کس نمی تواند محتوای آنها را مشاهده کند.

از دیگر ویژگی های این آنتی ویروس این است که با کمک آن شما می توانید سرعت WiFi را تست کنید و وای فای جاسوسی را شناسایی نمایید همچنین وای فای هایی که پهنای باند خود را به اشتراک گذاشته اند را مشاهده خواهید نمود.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Speed Antivirus:

– آنتی ویروس سریع و پر سرعت

– حذف ویروس ها، نرم افزارهای جاسوسی، مخرب، تروجان ها و …

– تقویت کننده و افزایش سرعت دستگاه

– بهینه سازی مصرف CPU

– خنک کردن CPU

– امکان قفل کردن برنامه ها با الگو و یا پین کد

– اسکن برنامه های نصب شده

– امکان تست سرعت WiFi

 

نرم افزار اندروید Speed Antivirus در گوگل پلی امتیاز ۴٫۲ از ۵٫۰ را به دست آورده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه

nokhodi