ADS

دانلود Free Music Plus Online & Offline Music Player v1.2.9.2 – نرم افزار موزیک پلیر پلاس اندروید

  • پخش کننده موسیقی و ویدئو
  • استفاده از الگوریتم AI
  • کشف خودکار آهنگ های جدید و شگفت انگیز
  • دارای حالت پس زمینه جهت پخش آهنگ ها
  • امکان سفارشی سازی تم پخش موسیقی
Android App

نرم افزار اندروید Free Music Plus Online & Offline Music Player یک پخش کننده موسیقی و ویدئو می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید آهنگ های موردعلاقه خود را پیدا کنید. در این نرم افزار لیست پخش شخصی و گروه های موسیقی به زیبایی به شما ارائه شده است. این پخش کننده بیشتر از الگوریتم AI استفاده می کند و به طور خودکار آخرین و جالب ترین موسیقی ها و فیلم ها را به شما پیشنهاد می کند. با این پخش کننده می توان موسیقی های آنلاین را گوش کرد.

این پخش کننده موسیقی آهنگ های جدید و شگفت انگیز را به صورت خودکار کشف می کند. در این نرم افزار حالت پس زمینه وجود دارد و می توان آهنگ های موردعلاقه را در پس زمینه و هنگامی که گوشی قفل شده است گوش کرد. با کمک این نرم افزار شما می توانید تمام آهنگ های R & B، رپ، پاپ، هیپ هاپ  و هر آهنگی را که علاقه دارید پیدا کنید. شما این امکان را دارید که میلیون ها آهنگ را از بهترین منابع مانند یوتیوب و Soundcloud پیدا کنید.

شما قادر خواهید بود تم پخش موسیقی را بر اساس ژانرهای موسیقی که دوست دارید انتخاب کنید و آن را سفارشی سازی نمایید. این پخش کننده موزیک از تمام فرمت های محبوب موسیقی مانند AAC، AMR-NB، AMR-WB، FLAC، MP3، MIDI، Vorbis، PCM / WAVE، Opus پشتیبانی می کند. می توان آهنگ های موردعلاقه را در یک مکان مدیریت کرد و فایل های موسیقی را از کارت SD و حافظه گوش کرد. نرم افزار اندروید Free Music Plus Online & Offline Music Player دارای حجم کمی است.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Free Music Plus Online & Offline Music Player:

– پخش کننده موسیقی و ویدئو

– استفاده از الگوریتم AI

– کشف خودکار آهنگ های جدید و شگفت انگیز

– دارای حالت پس زمینه جهت پخش آهنگ ها

– امکان سفارشی سازی تم پخش موسیقی

– پشتیبانی از فرمت های MP3، MIDI، Vorbis، PCM و …

– قابلیت گوش کردن موسیقی از کارت SD و حافظه

– دارای حجم کم

 

نرم افزار اندروید Free Music Plus Online & Offline Music Player در گوگل پلی امتیاز ۴٫۴ از ۵٫۰ را به دست آورده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT'S NEW
• Minor bug fixed

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه