ADS

دانلود Russian Sniper Counter Terrorist: Survival Hunter v1.0.2 – بازی تیرانداز روسی اندروید

  • بازی تیراندازی و مبارزاتی
  • تیراندازی در جنگ جهانی دوم
  • دارای مهارت ها و سلاح های مدرن
  • آموزش استراتژی های مدرن جنگ
  • دارای ماموریت های زیاد
Android App

بازی اندروید Russian Sniper Counter Terrorist: Survival Hunter یک بازی تیراندازی و مبارزاتی است. در این بازی شما مبارزه خود را بعنوان یک تیرانداز جنگ جهانی دوم مبارزه خود را شروع می کنید. به روسیه حمله شده و باید با تروریست ها مبارزه کنید. در این بازی FPS جنگ های شدید صورت می گیرد و ارتش روسیه با تروریست ها مبارزه می کنند. تیراندازار آلمانی دارای مهارت ها و سلاح های مدرن هستند. در ارتش آمریکا به دنبال یک فرمانده جنگی هستند که بتواند استراتژی های مدرن جنگ را آموزش دهد.

در این بازی شما به یک تک تیرانداز حرفه ای تبدیل می شوید و در آن ماموریت های بسیاری وجود دارد. در این بازی شما بعنوان یک تیرانداز اول شخص آموزش دیده برای ماموریت نخبگان انتخاب شده اید و فرماندهی جنگ را بر عهده دارید. تانک های نظامی و سلاح های مدرنی در این بازی وجود دارند. در این بازی جنگ جهانی دوم شما وظیفه عامل CIA را در برابر ارتش روسیه انجام می دهید و در آن بعنوان یک فرمانده کلیدی تحت تعقیب کار می کنید. این بازی اندروید یک چالش واقعی است و شما بعنوان یک قهرمان باید تانک های نظامی را از بین ببرید. بازی اندروید Russian Sniper Counter Terrorist: Survival Hunter دارای گرافیک عالی و خیره کننده است.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Russian Sniper Counter Terrorist: Survival Hunter:

– بازی تیراندازی و مبارزاتی

– تیراندازی در جنگ جهانی دوم

– دارای مهارت ها و سلاح های مدرن

–  آموزش استراتژی های مدرن جنگ

– دارای ماموریت های زیاد

– فرماندهی نیروهای ارتش

– نابود کردن تانک های نظامی

– دارای گرافیک عالی و خیره کننده

 

بازی اندروید Russian Sniper Counter Terrorist: Survival Hunter در گوگل پلی امتیاز ۴٫۰ از ۵٫۰ را به دست آورده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه