ADS

دانلود Beauty Cam Beauty camera makes amazing photos v1.0.4.1 – نرم افزار دوربین زیبایی اندروید

  • دوربین با جلوه های غنی و متنوع
  • دارای چندین فیلتر چهره
  • دارای فریم های مختلف
  • قابلیت پاک کردن لکه و ضایعات از روی صورت
  • قابلیت عضلانی کردن بدن
Android App

نرم افزار اندروید Beauty Cam Beauty camera makes amazing photos یک دوربین با جلوه های غنی و متنوع است و می توان برای ویرایش حرفه ای عکس از این نرم افزار استفاده کرد و تصاویر خیره کننده ای ایجاد نمود. این نرم افزار دارای چندین فیلتر چهره می باشد و برچسب های زیبایی دارد. شما می توانید از ابزارهایی مانند عینک استفاده نمائید. امکان تنظیم روشنایی و صاف کردن عکس ها در این ویرایشگر وجود دارد و می توان تصاویر سیاه و سفید نیز ایجاد کرد.

این نرم افزار دارای فریم های مختلفی است که می توانید تصاویر را در آنها قرار دهید و تصاویر را در اندازه ها و مقیاس های موردعلاقه خود تنظیم کرد. امکان چرخش تصاویر در این نرم افزار وجود دارد و می توان تصاویر را از زوایای مختلف نمایش داد. امکان یادداشت متن بر روی تصاویر وجود دارد و می توان با کمک تابع متن و با هر قلمی که دوست دارید متن را روی تصویر اضافه کنید. شما قادر خواهید بود تصاویر را به شکل موزاییکی درآورید و از این ابزار موزاییکی برای پنهان کردن بخش هایی که نمی خواهید به اشتراک گذارید استفاده کنید.

از این ویرایشگر حرفه ای می توان برای آرایش لب ها، چشم ها، دندان و … استفاده کرد. شما می توانید ضایعات موجود در چهره و لکه های روی صورت و بینی را با کمک این نرم افزار پاک کنید. سبک های مختلفی برای ابرو وجود دارد که می توانید با آنها مدل ابروی خود را تغییر دهید و یا با استفاده از سایه چشم و رنگ های مختلفی که وجود دارد سایه چشم بکشید و یا رنگ چشم های خود را تغییر دهید. همچنین شما قادر خواهید بود رنگ مو و پوست خود را نیر تغییر دهید. از دیگر کاربردهای این نرم افزار این است که می توان بدن خود را به شکل عضلانی تبدیل کرد.

 

برخی از مهمترین ویژگی های نرم افزار اندروید Beauty Cam Beauty camera makes amazing photos:

– دوربین با جلوه های غنی و متنوع

– دارای چندین فیلتر چهره

– امکان تنظیم روشنایی و صاف کردن عکس ها

– دارای فریم های مختلف

– امکان تنظیم اندازه و مقیاس عکس ها

–  امکان چرخش تصاویر

–  امکان یادداشت متن بر روی تصاویر

– قابلیت پاک کردن لکه و ضایعات از روی صورت

– قابلیت عضلانی کردن بدن

 

نرم افزار اندروید UBeauty Cam Beauty camera makes amazing photos در گوگل پلی امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ را کسب کرده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT'S NEW
1. Fix bug of filter.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه