<
ADS

دانلود Alarm Clock Pro – Themes, Stopwatch and Timer v1.0.6 – نرم افزار ساعت هشدار اندروید


نرم افزار اندروید Alarm Clock Pro – Themes, Stopwatch and Timer یک ساعت زنگ دار است و دارای کرونومتر و تایمر می باشد. با استفاده از این ساعت زنگ دار می توانید روزهای مهم زندگی خود را به خاطر بسپارید و برای آنها یادآوری تنظیم کنید و برای این کار می توانید موارد دلخواه را با موضوعات مختلف انتخاب نمائید. برای ایجاد یادآوری ها نیازی به تنظیم و اضافه کردن یادآوری نیست فقط در یک ثانیه می توانید یادآوری را سفارشی سازی نمائید.

این نرم افزار دارای تم های ساعت مختلفی است که می توانید هر یک از آنها را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنید. همچنین این نرم افزار دارای ویجت ساعت آنالوگ و دیجیتال می باشد. از ابزار کرونومتر و تایمر می توان برای کارهایی مانند ورزش، آشپزی، کار، بازی و … استفاده نمود. برای تنظیم زنگ ساعت می توان از صداهایی مانند پرندگان، باران، خروس، زنگ های هشدار کلاسیک و یا خنده دار استفاده کرد.

این ساعت هشدار دارای حالت شب است و ساعت های را برای شما فراهم می کند که از چشم شما محافظت نماید. شما می توانید تاریخ های خاص خود مانند تاریخ تولد، سالگرد، لیست کارها، تاریخ پرداخت کارت اعتباری و … را مدیریت کرد. هنگامی که دستگاه شما در حالت سایلنت باشد با چراغ های LED تماس های مهم را به شما یادآوری می کند.

 

برخی از مهمترین ویژگی های بازی اندروید Alarm Clock Pro – Themes, Stopwatch and Timer:

– ساعت زنگ دار زیبا

– امکان تنظیم یادآوری

– دارای تم های ساعت مختلف

– دارای ویجت ساعت آنالوگ و دیجیتال

– دارای صداهایی مانند پرندگان، باران، زنگ های هشدار کلاسیک و خنده دار

– امکان مدیریت تاریخ های خاص

– دارای حالت شب

– یادآوری تماس های مهم با  با چراغ های LED در حالت سایلنت

 

بازی اندروید Alarm Clock Pro – Themes, Stopwatch and Timer در گوگل پلی امتیاز ۴٫۸ از ۵٫۰ را کسب کرده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT’S NEW
Clock PRO is a well-designed alarm APP.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه