ADS ADS

دانلود Knives Out v1.215.415162 – بازی چاقوها آماده ! اندروید

  • استفاده از مهارت های مبارزه در میدان جنگ
  • استفاده از مهارت های تیراندازی و شلیک به دشمنان
  • استفاده از ابزارهای کنترلی کامل
  • پیدا کردن سلاح های متنوع
  • مبارزه با سایر بازیکنان در جهان
Android App

۳بازی اندروید Knives Out  یک بازی جذاب اکشن در سبک بقا میباشد. در این بازی اندرویدی برای نبردهای جذاب برای زنده ماندن آماده شوید و در میدان های جنگ مختلف برای زنده ماندن تلاش کنید. با چتر نجات وارد میدان جنگ شوید و شروع به مبارزه کنید. با تیم خود با دشمنان مبارزه کنید و از تمام مهارت های مبارزه ی خود استفاده کنید و با مهارت های تیراندازی خود دشمنان را نابود کنید و برای بقای خود تلاش کنید. با استفاده از ابزارهای کنترلی کامل به بازی، کاراکترها و اسلحه ها تسلط دقیق داشته باشید و بازی را در کنترل خود بگیرید.

در بازی اندروید  Knives Out از مهارت های تیراندازی خود استفاده کنید و به دشمنان شلیک کنید. در نبردهای جنگی با  سایر بازیکنان دیگر در جهان شرکت کنید و  راه بقای خود را پیدا کنید. سلاح های متنوع را پیدا کنید و در هر شرایطی از سلاح های مختلف و مناسب استفاده کنید. از وسایل نقلیه مختلف کمک بگیرید و میدان جنگ در مکان های مختلف حضور یابید و با دشمنان مختلف روبرو شوید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و بینظیر HD  ارائه شده است و بازی در فضاهای متنوع و جذاب اکشن یک بازی بینظیر اکشن را ارائه داده است.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Knives Out :

– بازی جذاب اکشن در سبک بقا

– آماده شدن برای نبردهای جذاب برای زنده ماندن

– تلاش برای زنده ماندن در میدان جنگ

– مبارزه با تیم دشمنان

– استفاده از مهارت های مبارزه در میدان جنگ

– استفاده از مهارت های تیراندازی و شلیک به دشمنان

– استفاده از ابزارهای کنترلی کامل

– پیدا کردن سلاح های متنوع

– مبارزه با سایر بازیکنان در جهان

– استفاده از وسایل نقلیه مختلف در میدان جنگ

– دارای گرافیک  عالی و بینظیر HD

– دارای فضاهای متنوع و جذاب اکشن

 

بازی اندروید Knives Out در گوگل پلی امتیاز ۴٫۱ از ۵٫۰ را به دست آورده است و در مدت زمان بسیار کوتاهی که منتشر شده است ۱۰ میلیون از کاربران علاقمند به بازی های اکشن و بقا این بازی جذاب را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

An all-new version featuring a new map is here! Immerse yourself in a whole new combat experience with a wide range of realistic terrains and breathtaking environments. Upgraded HD graphics and improved detail rendering create a realistic and immersive battleground. Character movements have also been optimized to make actions look more fluid. Start your new journey anywhere, anytime.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه