ADS ADS

دانلود موسیقی متن فیلم تلقین Inception


دانلود مجموعه کامل موسیقی متن شنیدنی و جذاب فیلم Inception با هنرمندی هانس زیمر

دانلود موسیقی متن فیلم تلقین Incepti

دانلود موسیقی متن فیلم تلقین Inception، یکی از تاثیرگذارترین و خوش ساخت ترین فیلم های دهه دوم هزاره سوم می باشد. با فیلم نامه ای گیرا و داستانی کشش برانگیز و موسیقی هیجان انگیز.

شاید کمتر کسی فکر می کرد که فیلم جدید کریستوفر نولان که با ساخت شوالیه تاریکی خوش درخشید، با ورود به سالن های سینمای سراسر جهان در ۲۵ تیر ۸۹ یا ژوئیه ۲۰۱۰، مخاطب را خیره کند و جایگاه سیزدهمین فیلم محبوب تاریخ را در سایت IMDb تصاحب کند. اگر چه این فیلم نتوانست عنوان بهترین فیلم را در اسکار برای سازندگان خود به دست آورد، اما نطرسنجی ها حاکی از محبوبیت این فیلم در بین رقبای خود داشت.

داستان فیلم مربوط به مردی است که با شیوه های پیچیده ای قادر به دزیدن افکار و اطلاعات از ذهن دیگر افراد است. کاب (نقش اول فیلم) این بار اما با درخواستی متفاوت رو به رو می شود. مشتری اش این بار می خواهد که او فکری را در ذهن فردی بکارد تا این فکر منجر به فروپاشی شرکت موروثی شخص مورد نظر شود. از اینجاست که داستان فیلم به طور جدی شروع می شود و بیننده را به دنبال خود می کشاند.

طبق اعتراف اغلب بینندگان و کارشناسان از عوامل موفقیت این فیلم، موسیقی جذاب و دلنشین آن بوده است. مانند اکثر آثار نولان، موسیقی این فیلم توسط هانس زیمر نوشته و نواخته شده است. موزیکی که کانلا با جریان فیلم همراه است و حتی به اعتراف مخاطبان با داستان و موضوع فیلم نیز هماهنگی دارد. شما را دعوت می کنیم که مجموعه کامل موزیک استثنایی این فیلم را از سایت جوان موبایل به صورت رایگان دریافت کنید. شما همچنین می توانید که موسیقی های منتخب خود را تک تک نیز از طریق لینک های زیر دریافت نمایید.

لینک های دانلود آلبوم موسیقی متن Inception:

آهنگ اول: Half Remembered Dream

آهنگ دوم: We Built Our Own World

آهنگ سوم: Dream Is Collapsing

آهنگ چهارم: Radical Notion

آهنگ پنجم: Old Souls

آهنگ ششم: ۵۲۸۴۹۱

آهنگ هفتم: Mombassa

آهنگ هشتم: One Simple Idea

آهنگ نهم: Dream Within A Dream

آهنگ دهم: Waiting For A Train

آهنگ یازدهم: Paradox

آهنگ دوازدهم: Time

دانلود کل آلبوم به صورت یک جا و به حالت فشرده

 

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

نظرتان را برای ما بنویسید. برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

  1. سپاس فراوان

    2+

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه

tamashakadeh