<
ADS ADS

دانلود World Truck Driving Simulator v1.079 – بازی رانندگی ماشین های سنگین اندروید

  • بازی رانندگی با ماشین های سنگین و کامیون
  • دارای کامیون های مدل برزیلی، اروپایی و آمریکایی
  • امکان نقاشی و سفارشی سازی کامیون ها
  • دارای جاده های خطرناک
  • امکان حمل انواع محموله ها
Android App

بازی اندروید World Truck Driving Simulator یک بازی رانندگی با ماشین های سنگین و کامیون است. در این بازی اندروید راننده کامیون های معروف از طریق جاده های چالش برانگیز مهارت های خود را تست می کنند. در این بازی اندروید کامیون های بسیاری با قدرت و چرخ دنده های مختلف از جمله مدل برزیلی، اروپایی و آمریکایی وجود دارند. این کامیون ها را می توان با طرح های مختلف، نقاشی و سفارشی سازی نمود. این بازی اندروید دارای فیزیک واقع گرایانه ای است.

در این بازی شما حضور در کابین، تغییر پیوستگی آهنگ حرکت با توجه به نوع زمین یا روز بارانی و … را تجربه خواهید کرد. شما قادر خواهید بود حساسیت فرمان و کنترل های دیگر را تنظیم نمائید. اگزوز کامیون ها به شکل واقعی دود تولید می کنند و دارای جعبه دنده اتوماتیک و دستی هستند. در این بازی امکان تنظیم موقعیت راننده در کامیون وجود دارد. عملکرد کامیون ها به صورت واقعی شبیه سازی شده و دارای نور بالا، نور کم، شیشه پاک کن، دو نوع قفل دیفرانسیل و … می باشند.

این بازی دارای جاده های خطرناکی می باشد و انواع چالش ها به وجود خواهد آمد. نقشه بزرگ چندین شهر برای رانندگی در این بازی وجود دارد. شما می توانید انواع محموله ها مانند محموله خشک و … را با این کامیون ها حمل نمائید. تغییرات آب و هوایی نیز در این بازی اتفاق می افتند. همچنین در این بازی ایستگاه های مالیاتی، ایستگاه های گاز و … وجود دارند. بازی اندروید World Truck Driving Simulator دارای گرافیک واقعی می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید World Truck Driving Simulator:

– بازی رانندگی با ماشین های سنگین و کامیون

– دارای کامیون های مدل برزیلی، اروپایی و آمریکایی

– امکان نقاشی و سفارشی سازی کامیون ها

– شبیه سازی واقعی عملکرد کامیون ها

– دارای جاده های خطرناک

– دارای نقشه بزرگ چندین شهر

– امکان حمل انواع محموله ها

– قابلیت تغییرات آب و هوا در بازی

 

بازی اندروید World Truck Driving Simulator در گوگل پلی امتیاز ۴٫۲ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

New sound system where you can change the sounds of the trucks! (In tests), you can use .mp3, .ogg and .wav audio files.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه