ADS

دانلود Stylist Girl – Make Me Gorgeous! v1.0.5 – بازی سبک دخترانه اندروید

  • بازی دخترانه و فانتزی جالب
  • دارای شخصیت های مختلف
  • امکان درست کردن مدل موها
  • قابلیت طراحی و مانیکور ناخن ها
  • امکان استفاده از لوازم جانبی مانند جواهرات و ...
Android App

بازی اندروید Stylist Girl – Make Me Gorgeous! یک بازی دخترانه و فانتزی جالب است. این بازی یکی از جدیدترین و داغ ترین سبک های بازی هالیوودی و دخترانه است. در این بازی شخصیت های زیادی وجود دارند و شما باید آنها را مانند مدل های معروف درست کنید. با ایجاد مدل های زیبا و شگفت انگیز مشتریان بیشتری جذب خواهید کرد. باید لباس های مناسب برای رویدادهای بزرگ پیدا کنید. در این بازی دخترانه انواع لباس، کفش، لوازم جانبی و … وجود دارند.

ستاره های بازی باید مانند افراد مشهور لباس های شگفت انگیزی بپوشند بنابراین آنها را به دقت طراحی و آرایش کنید. این بازی بهترین راه برای تکمیل سبک ستاره ها و معروف شدن شما می باشد. زمانی که لباس و دامن برای این دختران انتخاب می کنید لوازم جانبی زیبایی را نیز برای آنها انتخاب کنید تا زیبایی بیشتری داشته باشند. فراموش نکنید که باید ناخن های دختران را طراحی کنید. می توانید از برچسب ها و جواهرات روی ناخن های آنها استفاده کنید. مدل موهای آنها را به زیبایی درست کنید تا مانند افراد مشهور باشند. در این بازی سرگرم کننده شما می توانید سکه جمع آوری نمائید. این بازی اندروید دارای کنترل ساده و آسانی است. گرافیک بازی اندروید Stylist Girl – Make Me Gorgeous! با کیفیت و خیره کننده می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Stylist Girl – Make Me Gorgeous! :

– بازی دخترانه و فانتزی جالب

– دارای شخصیت های مختلف

– امکان درست کردن مدل موها

– قابلیت طراحی و مانیکور ناخن ها

– امکان استفاده از لوازم جانبی مانند جواهرات و …

– امکان استفاده از لباس ها و کفش های مختلف

– دارای گرافیک با کیفیت و خیره کننده

 

بازی اندروید Stylist Girl – Make Me Gorgeous! در گوگل پلی امتیاز ۴٫۴ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون بیش از ۵ میلیون نفر از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT’S NEW
> Revised privacy policies due to regulatory changes. While we were at it - we've made some gameplay improvements and bug fixes. Have fun!

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه