ADS

دانلود Samsung Internet Browser v9.3.00.12 – نرم افزار مرورگر اینترنت سامسونگ اندروید

  • مرورگر امن، خصوصی و بهینه سازی
  • امکان افزایش کنتراست صفحات وب
  • دارای حالت Reader
  • امکان سفارشی سازی فونت، انداره قلم و ظاهر پس زمینه
  • پشتیبانی از API
Android App

نرم افزار اندروید Samsung Internet Browser  یک مرورگر امن، خصوصی و بهینه سازی شده است. این مرورگر اینترنت سامسونگ از حریم خصوصی شما محافظت می کند. زمانی که شما در حال باز کردن سایت ها هستید به شما هشدار می دهد که از بازدید سایت هایی که ممکن است در دزدیدن اطلاعات شما داشته باشند جلوگیری نمائید. این مرورگر فیلترها را مسدود می کند تا سریع تر و راحت تر در اینترنت جستجو کنید. این مرورگر اینترنت سامسونگ دارای حالت Reader است و به شما اجازه می دهد مقالات را به وضوح و راحت بخوانید.

هنگام خواندن مقالات شما می توانید فونت، انداره قلم و ظاهر پس زمینه را سفارشی سازی نمائید. این مرورگر یک دکمه افزودن به صفحه اصلی دارد و اجازه می دهد برنامه های وب را با یک ضربه نصب کنید. امکان مدیریت دانلودها نیز در این نرم افزار وجود دارد. شما می توانید با یک به برگه قبلی، بعدی، نوار آدرس و نوار ابزار پایین بروید. امکان افزایش کنتراست صفحات وب در این مرورگر وجود دارد. این نرم افزار اندروید از API پشتیبانی می کند و به راحتی می توان در وب خرید کرد.

همچنین دستیار خرید آمازون می تواند برای شما فعال شود تا هنگام خرید بتوانید محصولات را مقایسه کنید. یک دستیار ویدئو در این نرم افزار وجود دارد و اجازه می دهد در هنگام تماشای فیلم حالت ها را تغییر دهید. همچنین هنگام تماشای فیلم می توانید وب را مرورو نمائید. بدون نیاز به هدست GearVR می توانید فیلم های immersive را در مرورگر مشاهده کنید. می توانید با پنل ۳۶۰ ویدئو به اطراف نگاه کنید. شما می توانید از تایید هویت بیومتریک هوشمند برای ورود به سایت استفاده کنید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Samsung Internet Browser :

– مرورگر امن، خصوصی و بهینه سازی

– قابلیت مسدود کردن فیلترها

– دارای حالت Reader

– امکان سفارشی سازی فونت، انداره قلم و ظاهر پس زمینه

– امکان افزایش کنتراست صفحات وب

– پشتیبانی از API

– امکان تماشای فیلم های immersive در مرورگر

– دارای پنل ۳۶۰ ویدئو

 

بازی اندروید Samsung Internet Browser  در گوگل پلی امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT’S NEW
o Improvement of Download Manager
o Improvement of Reader Mode
o Bug fixing and stabilization

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه