ADS

دانلود Shopping Mania – Black Friday Fashion Mall Game v1.0.3 – بازی مرکز خرید مانیا اندروید

  • بازی دخترانه، فانتزی و بسیار جالب و رنگارنگ
  • دارای فروشگاه ها و مراکز خرید
  • قابلیت رفتن به سالن و آرایش کردن
  • امکان درست کردن مدل موها و تغییر رنگ آنها
  • امکان استفاده از لوازم جانبی و طلا
Android App

بازی اندروید Shopping Mania – Black Friday Fashion Mall Game یک بازی دخترانه، فانتزی و بسیار جالب و رنگارنگ است. این بازی دخترانه تعطیلات را نمایش می دهد و شما می توانید در این تعطیلات به فروشگاه های موردعلاقه خود بروید تا خرید کنید و لذت ببرید. این بازی اندروید برای افرادی که علاقه زیادی به خرید دارند بسیار مناسب می باشد. پس از اینکه جنس های موردنیاز خود را خرید کردید باید پول آنها را بپردازید. در این بازی شما می توانید به سالن آرایش بروید و مدل موهای خود را دست کنید و یا رنگ آنها را تغییر دهید.

شما باید در این فروشگاه ها جستجو کنید و بهترین مدها را پیدا کنید. نگران از دست دادن پول خود نباشید زیرا می توانید در مسابقات مد شرکت کنید و سکه بدست آورید. در این بازی دخترانه تم های مد و سرگرم کننده بسیاری وجود دارد. با خرید در مراکز و فروشگاه های مد شما می توانید تخفیف بگیرید و اجناس را با قیمت کمتر خریداری کنید. در این مراکز خرید شما می توانید آرایش کنید و برای مثال رنگ چشم خود را تغییر دهید یا چهره خود را خالکوبی نمائید. در این فروشگاه ها می توانید بهترین لباس ها را انتخاب کنید و بپوشید و از لوازم جانبی و طلا استفاده کنید. بازی اندروید Shopping Mania – Black Friday Fashion Mall Game دارای گرافیک رنگارنگ و زیبایی می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Shopping Mania – Black Friday Fashion Mall Game:

– بازی دخترانه، فانتزی و بسیار جالب و رنگارنگ

– دارای فروشگاه ها و مراکز خرید

– قابلیت رفتن به سالن و آرایش کردن

– امکان درست کردن مدل موها و تغییر رنگ آنها

– امکان استفاده از لوازم جانبی و طلا

– امکان انتخاب لباس های مختلف

– دارای گرافیک رنگارنگ و زیبا

 

بازی اندروید Shopping Mania – Black Friday Fashion Mall Game در گوگل پلی امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ را کسب نموده و تا کنون بیش از یک میلیون نفر از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT’S NEW
> Revised privacy policies due to regulatory changes. While we were at it - we've made some gameplay improvements and bug fixes. Have fun!

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه