ADS

دانلود Deadly Convoy v1.0.1 – بازی کاروان مرگبار اندروید

  • بازی استراتژی جذاب و شگفت انگیز
  • مبارزه با زامبی ها و هیولاها
  • دارای اتومبیل های مختلف
  • دارای اسلحه های مختلف
  • امکان تولید و ارتقا اسلحه ها
Android App

معرفی و دانلود بازی اندروید Deadly Convoy در رسانه جوان موبایل

بازی اندروید Deadly Convoy یک بازی استراتژی جذاب است که باید با زامبی ها مبارزه کنید زیرا طاعون در شهر گسترش یافته است. در این بازی هیولاهای وحشتناک و بی رحمانه ای وجود دارند. وسایل نقلیه دشمنان را سرقت کنید. در این بازی جنگ های حماسی و بی پایانی وجود دارد و می توانید از انواع سلاح های جنگی عظیم استفاده کنید. تمام اردوگاه ها با کامیون ها و اتومبیل ها ساخته شده اند. شما باید فرماندهی جنگ های سنگین را بر عهده بگیرید.

شما می توانید از زرادخانه سلاح های گرم و ابزراهای غواصی انتخاب کنید. انواع سلاح های جدید در این بازی وجود دارد. شما می توانید از خرابی های جنگ برای ساختن ساختمان های جدید استفاده کنید و همچنین از منابع اضافی برای تولید و ارتقا اسلحه های استفاده نمائید. در این بازی استراتژی شما می توانید در مبارزات خود از تفنگ ساچمه ای استفاده کنید. کنترل وسایل نقلیه خود را به دست بگیرید و به دشمنان حمله کنید. شما قادر خواهید بود از استراتژی های مختلف در مبارزات استفاده کنید و نتایج مختلفی را دریافت نمائید. این بازی استراتژی دارای کنترل ساده و آسانی است و به راحتی می توان این بازی را انجام داد و لذت برد. بازی اندروید Deadly Convoy دارای گرافیک فوق العاده و خیره کننده ای است.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Deadly Convoy:

– بازی استراتژی جذاب

– مبارزه با زامبی ها و هیولاها

– دارای اتومبیل های مختلف

– دارای اسلحه های مختلف

– امکان تولید و ارتقا اسلحه ها

– دارای استراتژی ها و نتایج مختلف

– دارای گرافیک فوق العاده و خیره کننده

 

بازی اندروید Deadly Convoy در گوگل پلی امتیاز ۴٫۰ از ۵٫۰ را کسب کرده و تا کنون تعداد زیادی از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه

nokhodi