ADS

دانلود Royal Princess – Makeup Dress up Salon v1.0 – بازی پرنسس سلطنتی اندروید


 بازی اندروید Royal Princess – Makeup Dress up Salon  یک بازی جذاب و بینظیر دخترانه در سبک سالن آرایش میباشد. در این بازی اندرویدی پرنسس های  زیبا را آرایش کنید و بهترین چهره و مو را برای پرنسس های مختلف طراحی کنید و به آنها کمک کنید به زیباترین پرنسس ها تبدیل شوند.  بهترین رنگ های لوازم آرایش را انتخاب کنید و با لوازم آرایش های متنوع مثل رژ لب، رژ گونه ، ریمل و سایه و … بهترین آرایش ها را برای چهره آنها انجام دهید و زیباترین پرنسس ها را به وجود آورید و آنها را برای مهمانی آماده کنید.

در  بازی اندروید Royal Princess – Makeup Dress up Salon  برای جذاب شدن دخترها موهای آنها را آرایش کنید و بهترین حالت  و مدل مو را برای هر یک از پرنسس ها درست کنید و رنگ موهای آنها را انتخاب کنید. لباسهای آنها را از بین لباس های متنوع انتخاب کنید و آنها را با شیک ترین ظاهر برای مهمانی آماده کنید و بهترین پیراهن ها را بر تن پرنسس ها کنید. برای درخشندگی دخترها از جواهرات متنوع مانند گل سر، گردنبند، گوشواره و… استفاده کنید. گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی و بینظیری میباشد و بازی در فضاهای شاد و رنگارنگ دخترانه در کنار کاراکترهای مختلف از پرنسس های زیبا یک بازی جذاب را ارائه داده است.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Royal Princess – Makeup Dress up Salon :

– بازی دخترانه در سبک سالن آرایش

– طراحی بهترین چهره و مو برای دختران

– انتخاب بهترین رنگ های لوازم آرایش

– استفاده از لوازم آرایش متنوع مثل رژ لب، ریمل و…

– آرایش کردن موها و درست کردن حالت های متنوع مو

– انتخاب رنگ موی دختران

– انتخاب لباسهای دختران از بین لباس های متنوع

– استفاده از جواهرات متنوع

– دارای فضاهای شاد و رنگارنگ دخترانه با گرافیک عالی

– دارای کاراکترهای مختلف از پرنسس های زیبا

 

بازی اندروید Royal Princess – Makeup Dress up Salon در گوگل پلی امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ را به دست آورده است و در مدت زمان کوتاهی که منتشر شده است بیش از ۱۰۰ هزار کاربر این بازی جذاب دخترانه را دانلود کرده اند.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه