serita serita

دانلود Sleep as Android FULL20200102 – نرم افزار مدیریت خواب اندروید

  • انواع پازل ها برای بیدار شدن کامل شما از خواب
  • ساعت زنگ دار با انواع صداهای ارامش بخش
  • ضبط صدای شما در خواب برای پی بردن به خروپف
  • نمایش نمودارهایی دقیق برای تاریخچه خواب شما
  • افزایش تدریجی حجم صدا برای جلوگیری از سر درد
Android App

نرم افزار ساعت زنگ دار ( مدیریت خواب ) اندروید  Sleep as Android FULL

معرفی جدیدترین نسخه نرم فزار ( به صورت آنلاک شده ) همراه با آموزش | اختصاصی رسانه جوان موبایل

دارای امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ – قیمت ۴٫۴۹ دلار در مارکت گوگل

با Sleep as Android خواب خود را مدیریت کنید.

یکی از برترین نرم افزارهای سیستم عامل اندروید که برای  دسته برنامه های شیوه زندگی عرضه شده Sleep as Android می باشد که خواب شما را آنالیز می کند. در طول مدت شب و یا زمانی که شما در خواب به سر می برید این برنامه تمامی حالات و رفتار شما را بررسی کرده و آن ها را در اختیار شما قرار می دهد. بسیاری از افراد در هنگام بیدار شدن دچار خستگی می شوند و یا سردردهایی به سراغ شان می آید دلایل متعددی ممکن است برای این اتفاقات وجود داشته باشد که یکی از مهم ترین آن ها بد برخاستن از خواب می باشد زیرا ساعت هایی که کوک می کنند با سیستم خواب آن ها مطابقت ندارد.

بهترین راه برای برخاستن از خواب زمانی است که از خواب عمیق عبور کرده باشید و به اصطلاح روح به بدن شما بازگشته باشد. از این پس می توانید این شرایط را برای خود ایجاد کنید. این برنامه با موزیک های مناسب و آرامش بخش به آرامی و به دور از هرگونه هیجان شما را از خواب بیدار خواهد کرد. حتی اگر در بسیاری از مواقع نمی توانید به راحتی بیدار شوید و تنظیم ساعت های مختلف هم نمی توانند به برخاستن شما کمک بکنند پیشنهاد می کنیم این برنامه اندروید را بر روی گوشی خود نصب کنید و ساعت بیداری خود را با آن تنظیم کنید.

زمان آلارم را انتخاب کنید و بعد از قراردادن تایم خواب برای خوابی خوش آماده شوید. انتخاب زمان بیدارشدن تان را برای یک بازه مشخص کنید این کار موجب خواهد شد که بهترین زمان برای به صدا در آمدن زنگ انتخاب شود. سنسورهای برنامه با خواب شما فعالیت خود را آغاز می کنند. با رفتارهای شما هنگام خواب عمق خواب و میزان هوشیاری شما اندازه گیری می شود و بهترین زمان برخاستن را با موزیک های دلپذیری همچون آوای پرندگان تجربه کنید. در نهایت با افزایش هوشیاری شما هنگام بیدار شدن صداهای مختلفی که تن آن ها بلندتر است ایجاد می شوند.

هم چنین برای قطع آلارم می بایست کدی را وارد کنید که مشخص شود کاملا از خواب برخاسته اید. به خاطر داشته باشید که با کوش سپردن به موزیک های متنوعی که برنامه در طول خواب تان در نظر می گیرد می توانید خوابی خوش را تجربه کنید. صدای حرکت آب بر روی اقیانوس، دلفین های بامزه و آتش از جمله صداهایی هستند که آرامش شما را هنگام خواب افزایش می دهند که انتخاب آن ها از طریق روند خواب شما صورت می گیرد.

اگر در خواب خروپف می کنید و یا اینکه احساس می کنید حرف می زنید و مایلید از این موضوع مطلع شوید به سراغ نرم افزار Sleep as Android بروید تا همه صحبت ها و صداهایی مانند خروپف را در طول خواب ایجاد می کنید ضبط کرده و پس از بیدار شدن در اختیارتان قرار دهد. در نهایت نحوه خواب و تمام اطلاعات پردازش شده توسط این اپلیکیشن را به وسیله نمودارها و گزارشاتی که از طریق آن ارائه می شود بهدست آورید و نوع خواب خود در روز، هفته و ماه را ارزیابی کنید. تیم سازنده این برنامه اندروید Urbandroid Team نام دارد که جدیدترین نسخه آن را به تازگی برای کاربران منتشر کرده است. هم اکنون می توانید این نرم افزار اندروید را از طریق رسانه جوان موبایل دریافت کنید.

 

ویژگی های نرم افزار اندروید Sleep as Android :

– وجود نمودار تاریخچه خواب

– آمار میزان کسری خواب، خواب عمیق و میزان خروپف

– امکان به اشتراک گذاری اطلاعات در صفحات اجتماعی نظیر توییتر و فیسبوک

– وجود لیست پخش موسیقی زنگ

– امکان پخش لالایی در هنگام خواب برای افزایش کیفیت خواب

– وجود پین کد برای قطع صدای آلارم مانند شمارش گوسفندان، سوالات محاسباتی ریاضی و انجام کارهای خاص ( تکان دادن تلفن )

 

توجه : نسخه فعلی ارایه شده از Sleep as Android شامل تمامی امکانات نرم افزار است و نیازی به نصب کلید فعالسازی وجود ندارد. توجه داشته باشید در صورتیکه از نسخه پیشین برنامه استفاده می کنید ابتدا آن را به صورت کامل حذف کنید و سپس اقدام به نصب نسخه جدید ارایه شده در جوان موبایل کنید.

تغییرات آخرین نسخه

20160509
- icon update
20160419
- fix for not starting the main app

3
5
برنامه مدیریت خواب اندروید Sleep as Android v20140807
Sleep-as-Android
1
2
نرم افزار ساعت زنگ دار ( مدیریت خواب ) اندروید Sleep as Android 20140807
0
4
0
نرم افزار ساعت زنگ دار ( مدیریت خواب ) اندروید Sleep as Android 20140807

اپلیکشنهای مرتبط

  • دانلود 3G 4G WiFi Maps & Speed Test v3.53 - برنامه ردیابی سیگنال اندروید

آموزشهای مرتبط

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

Avatar

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه