ADS

دانلود HD Camera Pro 2018 v1.7 – نرم افزار دوربین اچ دی اندروید

  • دوربین عکاسی HD
  • امکان شناسایی چهره
  • دارای تمبر عکس و برچسب جغرافیایی
  • امکان خاموش کردن صدای شاتر
  • پشتیبانی از میکروفون خارجی
Android App

نرم افزار اندروید HD Camera Pro 2018 یک دوربین عکاسی HD است که به شما این امکان را می دهد که تصاویر با کیفیت و با وضوح بالایی بگیرید. با استفاده از این نرم افزار می توان مانند یک عکاس حرفه ای عکس گرفت و ویدئو ایجاد کرد. این نرم افزار دارای ویژگی های شناسایی چهره، زوم با کنترل چند بافت، نرخ فریم فیلم، پشتیبانی بیتی، تغییر پوشه ذخیره، انتخاب دوربین جلو و عقب، کنترل فلش، لمس برای تمرکز، انتخاب رزولوشن دوربین و ویدئو، تمبر عکس و برچسب جغرافیایی، تایمر و حالت Burst با تاخیر زمانی قابل تغییر می باشد.

در این نرم افزار می توان حالت های صحنه، جلوه های رنگی و تعادل رنگ سفید را انتخاب کرد. بلافاصله با کلیک بر روی عکس می توانید آن را به اشتراک بگذارید. زمان ضبط ویدئو با این نرم افزار اختیاری می باشد. شما می توانید صدای شاتر را خاموش کنید. کلید ولوم برای گرفتن عکس، زوم یا نوردهی قابل تنظیم می باشد. این نرم افزار دارای حالت تکرار خودکار با تاخیر قابل تنظیم می باشد. شما می توانید جهت عکس یا ویدئو را به صورت افقی یا عمودی انتخاب نمائید. این نرم افزار از میکروفون خارجی پشتیبانی می نماید. نرم افزار اندروید HD Camera Pro 2018 دارای حجم کمی می باشد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید HD Camera Pro 2018:

– دوربین عکاسی HD

– امکان شناسایی چهره

– قابلیت تغییر پوشه ذخیره

– امکان انتخاب رزولوشن دوربین و ویدئو

– دارای تمبر عکس و برچسب جغرافیایی

– دارای تایمر و حالت Burst با تاخیر زمانی قابل تغییر

– امکان خاموش کردن صدای شاتر

– پشتیبانی از میکروفون خارجی

– دارای حجم کم

 

نرم افزار اندروید HD Camera Pro 2018 در گوگل پلی امتیاز ۴٫۲ از ۵٫۰ را کسب نموده و تا کنون بیش از یک میلیون نفر از کاربران در گوگل پلی این نرم افزار اندروید را دانلود کرده اند.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه