ADS

دانلود Little Singham v3.8.111 – بازی سینگهام کوچک اندروید

  • بازی در نقش پلیس هندی جوان و باهوش
  • حفاظت از شهر در برابر خلافکاران
  • دویدن در شهر و دستگیر کردن خلافکارها
  • جمع آوری سکه ها در طول مسیر
  • استفاده از افزایش دهنده های سرعت در مسیر
Android App

بازی اندروید Little Singham یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک کاراکتر دونده میباشد. در این بازی جذاب در نقش پلیس هندی بازی کنید. سینگهام کوچک یک پلیس جوان و باهوش است که باید از شهر خود محافظت کند. در نقش این پلیس جوان و بی باک در شهر به دنبال دشمنان شهر بدوید و تمام مهارت دویدن خود را به کار بگیرید و خلافکاران را دستگیر و زندان کنید. در این بازی جذاب با ابزارهای کنترلی کامل میتوانید تسلط کاملی روی کاراکتر دونده داشته باشید و آنرا در شرایط مختلف کنترل کنید.

در بازی اندروید Little Singham  در شهر بدوید و در طول مسیر  از موانع مختلف عبور کنید و مراقب پیچ و خم های مسیر و موانع موجود در  شهر باشید و در طول مسیر سکه ها را جمع آوری کنید و چالشهای مختلف در صدها مرحله ی مختلف به پایان برسانید.در طول مسیر از افزایش دهنده های سرعت استفاده کنید و سرعت و قدرت خود را افزایش دهید و با سرعت بیشتری بدوید و سکه های بیشتری را جمع آوری کنید  در لوکیشنهای مختلف با فضاسازیهای متنوع  از بازی لذت ببرید و جوایز مختلف روزانه به دست آورید.گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی میباشد . در طول بازی موزیک های جذاب و جلوه های صوتی ویژه جذابیت بازی را بیشتر خواهد کرد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Little Singham :

– بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک کاراکتر دونده

–  بازی در نقش پلیس هندی جوان و باهوش

– حفاظت از شهر در برابر خلافکاران

– دویدن در شهر و دستگیر کردن خلافکارها

– جمع آوری سکه ها در طول مسیر

– استفاده از افزایش دهنده های سرعت در مسیر

– دارای  ابزارهای کنترلی کامل

– دارای فضاسازیهای متنوع و سه بعدی با گرافیک عالی

 

بازی اندروید Little Singham در گوگل پلی امتیاز ۴٫۴ از ۵٫۰ را به دست آورده است و بیش از۵ میلیون کاربر این بازی جذاب سرگرم کننده را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

HOLIDAY UPDATE
Enjoy Holidays with Little Singham as Mirchi Nagar shines with beautiful decorations and bright lights. Go on a ride with Santa on his Sledge and collect all the coins you can. Don't forget to grab the Santa hats on your run and convert them to coins as a reward.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه

nokhodi