<
ADS

دانلود Pearl’s Peril v4.03.668 – بازی ماجراجویی کاراگاه پرل اندروید

  • ماجراجویی یک کاراگاه و کشف حقایق
  • پیداکردن اشیا گم شده و کسب امتیاز
  • بیش از 90 داستان ماجراجویی مهیج
  • قرارگیری در نقاط معروف از سراسر جهان
  • حل بیش از 1000 نوع پازل
Android App

در بازی اندروید Pearl’s Peril شما به عنوان یک کاراگاه ویژه برای کشف اشیا گمشده قیمتی، ماجراجویی های مهیج و داستانهای رومانتیک را آغاز میکنید.

در این بازی اندروید شما نقش کاراگاهی به نام پرل را عهده دار هستید و برای پیدا کردن اشیا گم شده و گنجینه های با ارزش به سراسر جهان سفر میکنید و باید با نقشه هایی که دوستان خائنتان برعلیه شما در سر دارند مقابله کنید. در این بازی اندروید هر هفته با ماجراجویی جدیدی روبرو میشوید و برای حل معماها به نقاط معروفی از جهان سفر میکنید، جستجو از پایین اقیانوس آرام تا بالای برج ایفل. در طول این بازی اندروید شما باید علاوه بر ماجراجویی ها، جزیره فانتری و زیبای خود را بسازید و آنرا گسترش دهید تا به یک جزیره شاد و امن برای ساکنان تبدیل شود. هزاران شی گم شده و آیتم مختلف وجود دارد که باید در طول بازی آنها را از نقاط مختلفی پیدا کنید و با پیداکردن اشیاء گم شده امتیازات خود را افزایش دهید. همچنین باید معماهای زیادی را حل کنید و با خطرات زیادی روبرو شوید. علاوه بر اینکه میتوانید با دوستانتان به رقابت بپردازید تا به عنوان بهترین کاراگاه انتخاب شوید و امتیاز خود را بالا ببرید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Pearl’s Peril :

– ماجراجویی یک کاراگاه و کشف حقایق

– پیداکردن اشیا گم شده و کسب امتیاز

– بیش از ۹۰ داستان ماجراجویی مهیج

– قرارگیری در نقاط معروف از سراسر جهان

– حل بیش از ۱۰۰۰ نوع پازل

– ساخت و گسترش جزیره ای زیبا

– امکان رقابت با سایر کاربران

– گیم پلی ساده و روان

 

بازی اندروید Pearl’s Peril توانسته با کسب رتبه عالی ۴٫۵ از ۵٫۰ جزو بازی های محبوب در رده کاراگاهی و کشف اشیا باشد و تاکنون بیش از ۴۰ میلیون کاربر در سراسر جهان این بازی مهیج را دانلود کرده اند. آخرین نسخه از این بازی اندرویدی به تازگی روانه بازار شده است.

 

توجه داشته باشید که:

– ممکن است برای اجرای برخی از لینک های بازی اندروید Pearl’s Peril  نیاز به اتصال به اینترنت و اتصال به شبکه های اجتماعی داشته باشید.

تغییرات آخرین نسخه

A brand new game mode for 2019 -- Iris’s Eyes! Can you find the Hidden Objects by their silhouette alone? Join Artemis Island’s resident mystic for a timed Hidden Object challenge with exclusive rewards!
- Match Hidden Objects to their silhouettes
- Race against the clock
- Earn exclusive rewards
- Unlock beautiful decorations

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه