ADS

دانلود Mission IGI: Commando War v1.2 – بازی جنگ کماندو اندروید

  • گرافیک بینظیر سه بعدی
  • در اختیار داشتن سه اسلحه اولیه
  • شرکت در پنج ماموریت ضد تروریستی
  • امکان تعویض سریع سلاح ها در حین جنگ ها
  • نشانه گیری دقیق دشمن با تفنگ های دوربین دار
Android App

معرفی بازی اکشن و مهیج Mission IGI: Commando War توسط رسانه جوان موبایل 

در بازی اندروید Mission IGI: Commando War شما نقش یک کماندوی ویژه آمریکایی به نام جیسون را عهده دار هستید و عضو سازمان جاسوسی به نام IGI میباشید که در ماموریت های ویژه ای شرکت میکنید. یک معامله غیرقانونی اسلحه توسط نیروهای تروریستی در حال انجام میباشد و شما به عنوان یک کماندوی شجاع ماموریت دارید جلوی این معامله را بگیرید و برای اینکار با دشمنان سرختی روبرو خواهید شد و جنگ های دشوار و سختی را پیشت سر خواهید گذاشت. شما در ۵ ماموریت جاسوسی شرکت خواهید کرد و در هر مرحله به عنوان یک کماندوی تک تیرانداز علیه تروریست ها ظاهر میشوید و در صورتی که دشمنان را با موفقیت نابود کنید جوایز و پاداش های زیادی کسب میکنید و به مرحله بعدی میروید. در این بازی اندروید که بصورت اول شخص میباشد شما در ابتدای بازی سه اولیه: Magnum ،Sniper و Rocket Launcher را در اختیار دارید که به سرعت میتوانید سلاح هایتان را در طول بازی تعویض کنید تا بتوانید جنگ های تمام عیاری علیه تروریست ها و دشمنان داشته باشید. علاوه بر اینکه شما میتوانید براحتی با دوربین تفنگ هایتان دشمنان را هدف بگیرید. علاوه بر اینکه میتوانید در طول بازی سلاح هایتان را ارتقا دهید.

گرافیک سه بعدی بینظیر و خلق صحنه های واقع گرایانه اکشن و تیراندازی های مهیج شما را در محیط های پرخطر نظامی و ماموریت های ویژه ای قرار میدهد، کافی است دشمن را نشانه بگیرید و شلیک کنید..

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Mission IGI: Commando War :

– گرافیک بینظیر سه بعدی

– شبیه سازی مناطق نظامی

– در اختیار داشتن سه اسلحه اولیه

– شرکت در پنج ماموریت ضد تروریستی

– امکان تعویض سریع سلاح ها در حین جنگ ها

– نشانه گیری دقیق دشمن با تفنگ های دوربین دار

 

بازی اندروید Mission IGI: Commando War ساخته شده توسط کمپانی The New Games میباشد و در تاریخ ۱۰ مه ۲۰۱۶ روانه بازار شده است که با کسب امتیاز ۴٫۰ از ۵٫۰ جزو بازی های پرطرفدار اکشن قرار گرفته است. لینک دانلود این بازی به همراه فایل دیتا در اختیار علاقه مندان قرار دارد و این بازی اندرویدی قابل نصب برروی موبایل ها و دستگاه های اندروید با سیستم عامل ۲٫۳٫۴ می باشد.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

نظرتان را برای ما بنویسید. برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

  1. داخل آیکون apk چیزی برای دانلود وجود نداره درستش کنید

    1+

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه

nokhodi