ADS ADS

دانلود ۲۴Athreya Run v1.0.2 – بازی سرگرم کننده آتریا ران ۲۴ اندروید

  • امکان انتخاب دو ماموریت مختلف
  • تجربه سفر در زمان گذشته و آینده
  • فرار از دست دشمنان با دویدن و عبور از موانع
  • پیداکردن 24 قطعه از یک ساعت گمشده
  • گیم پلی جذاب و سرگرم کننده
Android App

سفر در زمان با بازی سرگرم کننده ۲۴Athreya Run

بازی اندروید ۲۴Athreya Run یکی از جدیدترین بازی های اندرویدی است که در سبک بازی های سرگرم کننده و ماجراجویی قرار دارد.

در این بازی اندرویدی شما عهده دار نقش “Athreya” هستید که در حقیقت کاراکتر اصلی فیلم علمی-تخیلی “۲۴” میباشد. شما به عنوان نقش آتریا وارد ماجراجویی های مهیجی میشوید و میتوانید سفر در زمان را تجربه کنید. شما در طول این بازی اندروید دو ماموریت مختلف را میتوانید انتخاب کنید و آنها را به اتمام برسانید.

ماموریت اول: کمک کردن به شخصی بنام “هانی” که یک متخصص و ساعت ساز حرفه ای است و میخواهد ۲۴ قطعه از یک ساعت با ارزش را پیدا کند و آنرا تعمیر کند. شما در این راه به او کمک میکنید و ماجراجویی را برای پیدا کردن قطعات ساعت آغاز میکنید ولی به یاد داشته باشید که سارقینی هم به دنبال ساعت هستند و شما را تعقیب میکنند و شما باید با نهایت سرعت از دست سارقین فرار کنید و خیابان های شهر را سپری کنید و در طول فرار باید مواظب باشید که موانع را هم پشت سر بگذارید و با آنها برخورد نکنید، گاهی باید از روی موانع بپرید، گاهی برای عبور از خیابان های شلوغ باید کایت سواری کنید و باید مراقب باشید که وارد کوچه های بن بست نشوید که راه فراری ندارید.
ماموریت دوم: کمک به یک پروفسور و دانشمند برای پیداکردن منابع قدرت و وسایل لازم برای ساخت ساعت و سفر در زمان است. دکتر هم توسط برادر دوقلوی شیطانی خود تحت تعقیب است، پس به او کمک کنید تا در آزمایشگاه خود که در زیر تونل مخفی و مسیر راه آهن است بتواند آزمایشات خود را انجام دهد. با ساخت ساعت شما میتوانید بین دو دوره زمانی آینده و گذشته سفر کنید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید ۲۴Athreya Run :

– گرافیک سه بعدی و انیمیشن های جذاب

– امکان انتخاب دو ماموریت مختلف

– تجربه سفر در زمان گذشته و آینده

– فرار از دست دشمنان با دویدن و عبور از موانع

– پیداکردن ۲۴ قطعه از یک ساعت گمشده

– گیم پلی جذاب و سرگرم کننده

 

بازی اندروید ۲۴Athreya Run ساخت کمپانی Creative Monkey Games & Technologies Pvt میباشد و آخرین نسخه از این بازی به تازگی روانه بازار شده است و توانسته با کسب رتبه عالی ۴٫۶ از ۵٫۰ جزو بازی های پرطرفدار در سبک بازی های ماجراجویی و سرگرم کننده قرار گیرد. لینک دانلود این بازی اندرویدی در اختیار علاقه مندان قرار دارد.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه