ADS

دانلود ۴x4Logging Truck Real Driver v1.5 – بازی رانندگی واقعی کامیون ۴×۴ اندروید

  • گرافیک کنسولی سه بعدی
  • شبیه سازی بینظیر کامیون های سنگین
  • امکان انتخاب کامیون های سنگین از بین چندین نوع
  • شرکت در 10 مرحله چالش برانگیز
  • کنترل واقع گرایانه کامیون
Android App

تجربه جدید و مهیج رانندگی با کامیون های اروپایی در بازی اندروید ۴×۴ Logging Truck Real Driver

بازی اندروید ۴×۴ Logging Truck Real Driver جزو یکی از جدیدترین بازی های شبیه سازی ماشین سواری میباشد که به عنوان یکی از گرافیکی ترین بازی های سه بعدی در سبک ماشین سواری قرار دارد.

در این بازی اندرویدی اینبار شما نقش راننده کامیون های سنگینی مثل کامیون های حمل چوب، تانکرهای بزرگ سوخت و.. را به عهده دارید که باید محموله های مختلفی را جابه جا کنید. شما باید نقشه هایی که از جاده ها در دست دارید در ۱۰ مرحله چالش برانگیز شرکت کنید محموله های سنگین خود را  از جاده های پرخطر به سلامت عبور دهید و بعد از تحویل محموله ها میتوانید بار دیگری از چوب ها را انتخاب کنید. شما در طول رانندگی با جاده های پرپیچ و خم و سراشیبی های تند، زمین های پر دست انداز و جاده های پرخطر و باریکی روبرو میشوید که رانندگی شما را غیر ممکن میسازند ولی باید با مهارت از جاده ها به سلامت عبور کنید و نهایت دقت را داشته باشید چون کوچکترین بی دقتی باعث سقوط کامیون شما در اعماق تپه ها و دریا میشود. علاوه بر اینکه شما از جاده های متنوعی از اروپا عبور میکنید که در حین رانندگی منظار زیبا و منطقه های بکری از طبیعت را کشف میکنید که قطعا از دیدن این مناظر در حین رانندگی لذت خواهید برد. در این بازی اندرویدی شبیه سازی به حدی واقع گرایانه است که شما حتی میتوانید برای پارک کردن کامیون خود از آینه های بغل ماشین هم استفاده کنید، همچنین میتوانید قدرت موتور کامیون خود را برای عبور از تپه ها و کوه های شیبدار بررسی کنید. همچنین شما در طول مسیر و عبور از جاده ها میتوانید امتیازات زیادی جمع کنید و اجزا و لوازم کامییون خود را ارتقا دهید.

فرمان، ترمز دستی، پدال های گاز و ترمز و آینه های بغل کامیون همگی در اختیار شماست تا تجربه جدیدی از رانندگی با کامیون های سنگین در جاده های پرخطر داشته باشید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید ۴×۴ Logging Truck Real Driver :

– گرافیک کنسولی سه بعدی

– شبیه سازی بینظیر کامیون های سنگین

– امکان انتخاب کامیون های سنگین از بین چندین نوع

– شرکت در ۱۰ مرحله چالش برانگیز

– حمل محموله های سنگین و عبور از جاده های پرخطر

– کنترل واقع گرایانه کامیون

– در اختیار داشتن نقشه برای عبور از جاده ها

– استفاده از آینه های بغل برای پارک کردن

– قرارگیری در جاده های زیبا با مناطق آب و هوایی متنوع

– امکان کسب امتیاز و بروز کردن تجهیزات خودرو

 

بازی اندروید ۴×۴ Logging Truck Real Driver شکاهکار گرافیکی ساخت کمپانی Kick Time Studios میباشد و آخرین نسخه از این بازی به تازگی روانه بازار شده است که تاکنون تعداد بیشماری از علاقه مندان بازی های اندرویدی در سبک اتومبیل رانی بازی را اجرا کرده اند. این بازی اندرویدی قابل نصب برروی موبایل ها و دستگاه های اندرویدی با سیستم عامل ۴٫۰ به بالا میباشد. لینک دانلود این بازی کم حجم اندروید در اختیار علاقه مندان قرار دارد.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT'S NEW
- Minor Bug Fixes
- Added functionality to remove ads

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه