ADS ADS

دانلود Ghost Town Adventures v6.8 – بازی ماجراهای شهر ارواح اندروید

  • گرافیک شگفت انگیز 3D
  • ماجراجویی در شهری رمزآلود
  • حضور در مناطق ترسناک و هیجان انگیز
  • نجات ارواح و اشباح مختلف
  • پیدا کردن اشیا و کسب امتیاز
Android App

به شهر ارواح خوش آمدید با بازی اندروید  Ghost Town Adventures

با بازی اندروید Ghost Town Adventures شما ماجراجویی جدیدی را آغاز خواهید کرد و وارد سرزمین ارواح و اشباح میشوید و باید به ترس خود غلبه کنید و آماده رویارویی با داستان های مهیج باشید.

در بازی اندروید Ghost Town Adventures شما عهده دار نقش دخترکی بنام آنا هستید که در دوران کودکی اش در دهکده ای کوچک با پدربزرگش زندگی کرده است. وقتی آنا بزرگ میشود بدنبال برای پیدا کردن روح پدر بزرگ وارد دهکده مرموز میشود و با داستان های عجیبی روبرو میشود. او با راهنمایی های روح پدربزرگش متوجه میشود که ارواح زیادی در دهکده هستند که روح آنها در شهر زندانی شده است. حالا شما باید به آنا کمک کنید تا ارواح را پیدا کند تا آنها به آرامش برسند. شما باید داخل خانه های متروک و رمز آلود شهر شوید و آنجا را به خانه ای تمیز تبدیل کنید و در طول مراحل انواع معماها و پازل ها را حل کنید. همچنین باید اشیا گم شده را در خانه با راهنمایی هایی که در اختیارتان قرار دارد پیدا کنید. همچنین با ابزار جادویی و سحرانگیزی که در اختیار دارید میتوانید خانه ها با چیدمان دلخواه بچینید و به دیدار ارواح شهر بروید تا آنها را نجات دهید. در طول این بازی اندرویدی مهیج شما با انواع اشباح و ارواح که حتی فکرش را هم نمیکنید روبرو خواهید شد و در ۲۰ مکان رمزآلود شرکت خواهید کرد که در هر مرحله با داستان های رمزآلود جدیدی روبرو خواهید شد. همچنین در طول بازی بیش از ۳۰ شخصیت منحصر به فرد با ویژگی های خاصی وجود دارد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Ghost Town Adventures : 

– گرافیک شگفت انگیز ۳D

– ماجراجویی در شهری رمزآلود

– حضور در مناطق ترسناک و هیجان انگیز

– نجات ارواح و اشباح مختلف

– استفاده از راهنما در طول بازی

– حل صدها معما و پازل در طول بازی

– پیدا کردن اشیا و کسب امتیاز

– وجود بیش از ۳۰ شخصیت منحصر به فرد

 

بازی اندروید Ghost Town Adventures ساخت کمپانی Webgames LLC می باشد و این بازی اندرویدی تاکنون توسط کاربران زیادی در سطح جهانی اجرا شده است و با کسب رتبه عالی ۴٫۳ از ۵٫۰ جزو بازی های محبوب در سبک ماجراجویی و سرگرم کننده قرار دارد.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

نظرتان را برای ما بنویسید. برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

  1. فوووق العاده بود … ادمین جام خیلی ممنون 💞💙💗💋

    0

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه