ADS

دانلود BadeSaba Calendar v8.4 – نرم افزار تقویم اذان گو باد صبا اندروید

  • دسترسی به سه تقویم شمسی، قمری و میلادی
  • نمایش ساعت جاری، مناسبت ها و رویدادها
  • قابلیت پخش اذان به صورت خودکار
  • ارائه اوقات شرعی و نمایش زمان باقی مانده تا اذان
  • دسترسی به ادعیه و مناجات مرتبط به هر روز
Android App

معرفی افزار تقویم فارسی و اذان گوی بادصبا

نرم افزار اندروید BadeSaba Calendar جزو یکی از کاربردی ترین نرم افزار های تقویم فارسی است. این نرم افزار اندوریدی قابلیت نمایش مناسبت ها و پخش اذان را دارد، در ادامه برای معرفی این نرم افزار سودمند با ما همراه باشید…

با نصب این نرم افزار اندرویدی برروی گوشی و تبلت های اندروید خود میتوانید به سه تقویم شمسی، قمری و میلادی دسترسی داشته باشید. علاوه بر نمایش ساعت جاری، این نرم افزار وقایع ملی، تاریخی، مذهبی و تعطیلات را نمایش میدهد. از مهمترین ویژگی این نرم افزار نمایش اوقات شرعی شهرهای مختلف میباشد. همچنین این نرم افزار این قابلیبت را دارد تا اذان و دعای ربنا را بصورت خودکار پخش کند و میتوانید موذن دلخواه را جهت پخش اذان انتخاب کنید، علاوه براینکه روی صفحه نمایش تقویم اوقات شرعی (اذان صبح ، طلوع آفتاب، اذان ظهر، غروب آفتاب، اذان مغرب و نيمه شب شرعي) نمایش داده میشود و زمان باقی مانده تا اذان هم نمایش داده میشود، همچنین میتوانید از قابلیت هشدار قبل و بعد اذان استفاده کنید. یکی دیگر از قابلیت های مهم این نرم افزار قبله نما میباشد که در مکان های مختلف شما براحتی میتوانید جهت قبله را پیدا کنید. همچنین شما میتوانید به برنامه های رادیویی صداوسیما گوش دهید.

این نرم افزار مجموعه ای کامل از اعمال مذهبی، ادعیه و مناجات های مربوط به هر روز را در اختیار شما قرار میدهد و شما براحتی میتوانید به زیارت ها و دعاهای مذهبی مربوط به هر روز دسترسی داشته باشید. همچنین شما میتوانید در بخش هشدار و یادداشت تقویم برنامه های کاری و روزانه خود را یادداشت کنید، علاوه براینکه میتوانید رنگ زمینه را مطابق به سلیقه خود عوض کنید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید BadeSaba Calendar :

– دسترسی به سه تقویم شمسی، قمری و میلادی

– نمایش ساعت جاری

– نمایش مناسبت ها و رویدادها

– قابلیت پخش اذان به صورت خودکار

– ارائه اوقات شرعی شهرهای مختلف (اذان صبح ، طلوع آفتاب، اذان ظهر، غروب آفتاب، اذان مغرب و نيمه شب شرعي)

– نمایش مدت زمان باقی مانده تا اذان

– تنظیم هشدار قبل و بعد اذان

– دسترسی به ادعیه ها و زیارت های مذهبی مناسب هر روز

– استفاده از قبله نما

– قابلیت درج یادداشت و یادآوری

– تغییر رنگ زمینه

– کم حجم برای دانلود

 

نرم افزار اندروید BadeSaba Calendar تنها یک تقویم ساده نیست بلکه یک نرم افزار قدرتمند میباشد که علاوه بر یک تقویم پیشرفته هر آنچه شما برای آگاهی از زمان های اوقات شرعی نیاز دارید را در اختیارتان قرار میدهد. علاوه براینکه با دسترسی به انواع دعاها و زیارت های مذهبی همیشه یک مجموعه کامل از ادعیه ها را با خود به همراه خواهید داشت.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه

nokhodi