ADS

دانلود Lords & Knights – Strategy MMO v6.21.0 – بازی پادشاهان و شوالیه ها اندروید

  • ساخت و گسترش قلمرو پادشاهی
  • تشکیل ارتشی قدرتمند از سربازان و شوالیه ها
  • شرکت در نبردهای استراتژیک و آنلاین
  • فتح حکومت ها و غارت منابع با ارزش
  • اتحاد با سایر امپراطوری ها و تشکیل تیمی قدرتمند
Android App

ساخت و گسترش قلمرو پادشاهی و فتح حکومت ها

بازی اندروید Lords & Knights – Strategy MMO یکی از بازی های اندرویدی آنلاین و در سبک بازی های استراتژیک و نبردهای حماسی با سایر کاربران جهانی قرار دارد. اگر شما هم میخواهید تجربه جدیدی از بازی های استراتژیک داشته باشید پیشنهاد میکنیم بازی اندروید پادشاهان و شوالیه ها را از دست ندهید.

در این بازی اندرویدی شما پادشاه سرزمینی هستید که تنها یک قلعه و تعدادی شوالیه دراختیار دارید و باید با بکارگیری بهترین استراتژی قلمرو خود را گسترش دهید. علاوه بر ساخت و ساز قلعه و ساختمان ها باید به حکومت های دیگر حمله کنید تا با شکست آنها غنایم و منابع زیادی غارت کنید تا بتوانید سرزمین خود را گسترش دهید. شما به عنوان پادشاه باید ارتش قدرتمندی از سربازان و شوالیه ها تشکیل دهید و آنها را برای فتح سایر امپراطوری ها به نقاط مختلفی از سراسر جهان بفرستید تا در نبردهای حماسی شرکت کنند و باید تلاش کنید تا با بکارگیری بهترین استرتژی و تاکتیک شما پیروز میدان جنگ باشید. علاوه براینکه شما میتوانید برای پیدا کردن منابع با ارزش سربازان خود را به ماموریت های مختلفی مانند: همکاری با دزدان باری بدست آوردن منابع با ارزش، شرکت در مبارزات و .. بفرستید تا دستاوردهای جدیدی بدست آورید.

شما باید به یاد داشته باشید که لازمه داشتن حکومتی قدرتمند، قلعه و استحکاماتی تقویت شده میباشد پس از آنها غافل نشوید و باید ارتقاء قلعه و استحکامات را در اولویت قرار دهید و با پیروزی در جنگ ها و پاداش های بدست آمده میتوانید فن آوری های جدیدی کسب کنید و یا نیروهای خود را ارتقاء دهید. ولی باید حواستان باشد که همیشه نیاز به جنگیدن نیست شما میتوانید برای مصلحت حکومت خود، با اتخاذ دیپلماسی با سایر امپراطوری ها متحد شوید تا تیم قدرتمندی تشکیل دهید و به یکدیگر در نبردها کمک کنید. در طول بازی شما میتوانید با سایر کاربران چت و گفتگو داشته باشید که به جذابیت بازی اضافه خواهد شد.

به عنوان یک پادشاه تصمیم گیری با شماست که با سایر حکومت ها متحد شوید یا برای فتح شهرها و بدست آوردن غنایم وارد نبردهای خونین شوید….

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Lords & Knights – Strategy MMO :

– گرافیک شکوهمند سه بعدی

– ساخت و گسترش قلمرو پادشاهی

– شرکت در نبردهای استراتژیک و آنلاین با کاربران جهانی

– تشکیل ارتشی قدرتمند از سربازان و شوالیه ها

– استفاده از فن آوری های جدید برای استحام قلعه های نظامی

– فتح حکومت ها و غارت منابع با ارزش

– استفاده از انواع تجهیزات جنگی و دفاعی

– استفاده از دیپلماسی برای صلح با حکومت ها

– امکان اتحاد با سایر امپراطوری ها و تشکیل تیمی قدرتمند

– امکان چت و گفتگو با سایر کاربران

 

بازی اندروید Lords & Knights – Strategy MMO ساخت کمپانی محبوب XYRALITY GmbH میباشد و این بازی تاکنون توانسته با کسب رتبه عالی ۴٫۱ از ۵٫۰ و با بیش از ۵ میلیون دانلود توسط کاربران جهانی گوگل پلی جزو یکی از پرطرفدارترین بازی های استراتژیک شناخته شود. این بازی اندرویدی قابل نصب برروی موبایل ها و دستگاه های اندروید با سیستم عامل اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر میباشد.

 

توجه داشته باشید که:

بازی اندروید Lords & Knights – Strategy MMO یک بازی آنلاین بوده و برای اجرای بازی نیاز به اتصال به اینترنت میباشد.

تغییرات آخرین نسخه

Special Event: Golden Week

You can strengthen your empire like never before from 17.08. 11:00 CEST till 27.08. 11:00 CEST.

Military Review, Land Reform, Wandering Architect – we can choose from so many great and compelling events that sometimes we cannot decide between them. Therefore you can simply enjoy all of them: Ten days are crammed with reduced costs for units, buildings and castles.

- Bug-fixes

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه