ADS

دانلود Hunt 3D : Hunter Simulator v2.3 – بازی شکار حیوانات ۳D اندروید

  • گرافیک خیره کننده سه بعدی
  • انتخاب شکارچی از بین دوکاراکتر
  • شکار حیوانات مختلف در جنگل های سراسر جهان
  • دراختیار داشتن انواع اسلحه های شکاری
  • کسب امتیاز و قفل گشایی سلاح های جدید
Android App

تجربه شکار حیوانات در بازی Hunt 3D

اگر شما هم از علاقه مندان شکار و ماجراجویی در جنگل ها هستید پیشنهاد ما به شما بازی اندروید Hunt 3D میباشد. این بازی جزو یکی از بازی های اندرویدی جدید و در سبک شبیه سازی شده میباشد که شما را تا مدت ها سرگرم خواهد کرد.

در این بازی شما به عنوان یک شکارچی وارد بازی میشوید و برای شکار باید به جنگل های مختلفی در سراسر جهان بروید تا گونه های مختلفی از حیوانات را شکار کنید. شما میتوانید شکارچی خود را از بین دوکاراکتر زن یا مرد انتخاب کنید و وارد بازی شوید. شما باید در جنگل ها حیواناتی مانند آهو، کرگدن و.. را قبل از اینکه از دست شما فرار کنند شکار کنید. علاوه براینکه در جنگل ها حیوانات وحشی مانند خرس، ببر و شیر میخواهند شما را طعمه قرار دهند و شما اگر میخواهید جان سالم بدر ببرید باید آنها را هدف قرار دهید. در طول بازی در ماموریت های مختلفی برای شکار شرکت خواهید کرد، گاهی باید از داخل هلی کوپتر حیوانات را شکار کنید و گاهی در جنگل ها کمین بگیرید. همچنین شما برای شکار حیوانات از سلاح های مختلفی استفاده کنید، ضمن اینکه با کسب امتیاز میتوانید سلاح های جدیدتری را قفل گشایی کنید.

شما میتوانید بوسیله دوربین عکاسی بازی از شکارهای خود عکس تهیه کنید و آنها را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. گرافیک خیره کننده سه بعدی، شبیه سازی بینظیر به همراه نمایش صحنه های آهسته زیبا به هنگام شلیک به سمت حیوانات شما را تا مدت ها سرگرم شکار خواهد کرد. اگر از علاقه مندان شکار هستید پیشنهاد میکنیم این بازی مهیج را از دست ندهید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Hunt 3D :

– گرافیک خیره کننده سه بعدی

– انتخاب شکارچی از بین دوکاراکتر

– شکار حیوانات مختلف در جنگل های سراسر جهان

– دراختیار داشتن انواع اسلحه های شکاری

– کسب امتیاز و قفل گشایی سلاح های جدید

– نمایش تصاویر آهسته و زیبا هنگام شلیک

– امکان به اشتراک گذاری تصاویر شکار با دوستان

 

بازی اندروید Hunt 3D ساخت کمپانی iGames Entertainment میباشد و این بازی تاکنون توانسته با کسب رتبه عالی ۴٫۴ از ۵٫۰ جایگاه بسیار خوبی در بین هواداران بازی های اندرویدی کسب کند. لینک دانلود این بازی دراختیار کاربران گرامی قرار دارد.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه