serita serita

دانلود Smart Tool Box v17.7 – نرم افزار جعبه ابزار اسمارت اندروید

  • نرم افزار جعبه ابزار کاربردی با امکانات بی نظیر
  • دارای 35 ابزار کاربردی
  • جایگزین مناسب ابزارهای حجیم و گران قیمت
  • دارای الگوریتم های هوشمند اندازه گیری
  • حجم بسیار کم نرم افزار
Android App

نرم افزار اندروید Smart Tool Box یک نرم افزار کاربردی با امکانات بی نظیری است که به شما اجازه میدهد ۳۵ ابزار کاربردی با حجم بسیار کم در سیستم اندرویدتان داشته باشید. این نرم افزار جایگزین مناسبی برای ابزارهای حجیم و گران قیمتی مثل دماسنج،متر،قطب نما،ذره بین،مترونوم،ماشین حساب و … است. به وسیله خط کش ruler ابعاد و زوایای مختلف اجسام را اندازه گیری کنید.سرعت سنج (Smart speedometer) به وسیله GPS حداکثر سرعت،سرعت متوسط، مسافت طی شده و شیب مکان شما را نشان میدهد. با ابزار Smart light همیشه یک چراغ قوه همراه خود خواهید داشت. صدا سنج هوشمند Smart sound meter صداهای اطراف شما را بررسی میکند و طیف صدا را نشان میدهد.Location (map) مکان شما را با GPS نشان خواهد داد. فاصله سنج Smart distance meter  فاصله و ارتفاع اشیاء مختلف با استفاده از الگوریتم های هوشمند اندازه گیری میکند.Smart speed gun سرعت اجسام در حال حرکت را اندازه میکند.
ابزار جالب دیگری که این نرم افزار اندروید دارد Protractor است که زاویه قرار گیری اجسام را با استفاده از دوربین به شما نمایش میدهد. با زمان سنج Stopwatch میتوانید زمان را اندازه گیری کنید و شمارش معکوس هم در اختیار داشته باشید. Metal detector میدان های مغناطیسی اطراف شما را پیدا میکند. لرزه نگار Vibrometer اطلاعات زمین لرزه با مقیاس ریشتر به شما ارائه میدهد. با ابزار color sensor طیف رنگ ها در فرمت RGB به شما نمایش داده میشود. شما میتوانید با ابزار Smart converter واحدهای فیزیکی،ارز کشورها و … را به یکدیگر تبدیل کنید.

در نرم افزار اندروید  Smart Tool Box میتوانید ضربان قلب خود را با دوربین اندازه گیری نمایید و نوار قلب خود را مشاهده نمایید. ابزار جالب دیگر این نرم افزار Dog whistle میباشد که به وسیله آن میتوانید سوت دلخواه را انتخاب کنید و سگ خود را صدا کنید!  به وسیله Time zones در این نرم افزار از ساعت هر کشوری که میخواهید به راحتی مطلع میشوید. با این نرم افزار میتوانید با ابزار Drag Racing از وسیله نقلیه خود تست سرعت و ترمز بگیرید و نتیجه آن را در قالب نمودار مشاهده کنید. به وسیله ابزار Battery tester باتری دستگاه اندرویدتان را چک کنید و از سلامت باتری مطمئن شوید. هم چنین میتوانید به وسیله Night Vision اجسام را در شب به وسیله دوربین مشاهده کنید.

 

برخی از ویژگی های مهم نرم افزار اندروید Smart Tool Box :

– نرم افزار جعبه ابزار کاربردی با امکانات بی نظیر

– دارای ۳۵ ابزار کاربردی

– جایگزین مناسبی برای ابزارهای حجیم و گران قیمتی مثل دماسنج،متر،قطب نما و …

– دارای الگوریتم های هوشمند اندازه گیری

– حجم بسیار کم نرم افزار

 

نرم افزار اندروید Smart Tool Box یک نرم افزار کاربردی سازگار با نسخه ۳٫۰ و بالاتر اندروید در گوگل پلی دارای امتیاز ۴٫۰ از ۵٫۰ میباشد و بیش از ۱۰ هزار دانلود داشته است.

تغییرات آخرین نسخه

Some bugs fixed

Smart Tool Box..
Smart Tool Box
Smart Tool Box logo
Smart Tool Box4
Smart Tool Box3
Smart Tool Box.
Smart Tool Box2
Smart Tool Box1

دانلود ویدئو
8.22 مگابایت
3 دقیقه

اپلیکشنهای مرتبط

  • دانلود 3G 4G WiFi Maps & Speed Test v3.53 - برنامه ردیابی سیگنال اندروید

آموزشهای مرتبط

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

Avatar

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه