ADS

دانلود Dark Tower Free v1.85 – بازی ترسناک برج تاریک اندروید

  • گرافیک جذاب و صداگذاری مهیج
  • دراختیار داشتن نقشه ای از طبقات برج
  • دفاع از برج در برابر حملات طیف وسیعی از دشمنان
  • دراختیار داشتن سربازان مختلف
  • کسب امتیاز و استفاده از کلیدها درطول بازی
Android App

دمعرفی بازی ماجراجویی و جدید۱٫۸۵ Dark Tower Free توسط رسانه جوان موبایل

بازی اندروید Dark Tower Free جدیدترین بازی اندرویدی ماجراجویی و در سبک بازی های نقش آفرینی و پازلی قرار دارد که همین امروز روانه بازارها شده است و رسانه جوان موبایل مثل همیشه قصد دارد به عنوان اولین سایت ایرانی یک بازی جدید را دراختیار کاربران گرامی قرار دهد.

در این بازی اندرویدی شما وارد یک برج تاریک و مرموز میشوید که برج شیطانی نام دارد و باید با دشمنان زیادی مانند ارواح، زامبی ها، جادوگران، خون آشام ها و.. روبرو شوید و با نابودکردن آنها تلاش کنید تا از برج خود محافظت کنید. در طول بازی شما نقشه ای از طبقات برج دراختیار دارید که در هرطبقه از آن چالش جدیدی درانتظار شماست که باید با قهرمانانی که دراختیار دارید با دشمنان مبارزه کنید و با شکست آنها طبقات برج را یکی پس از دیگری طی کنید و به بالای برج برسید، شما کلیدهای مختلفی دراختیار دارید که باید آنها را مدیریت کنید و به اشتباه از کلیدها در مواقع غیرضروری استفاده نکنید که بازنده خواهید بود. همچنین باید با حل انواع معماهای چالش برانیگز امتیازات زیادی را از آن خود کنید.

اگر شما هم از علاقه مندان بازی های ماجراجویی و مهیج هستید پیشنهاد میکنیم این بازی را از دست ندهید، ماجراجویی های حماسی و شکست طیف وسیعی از نیروهای دشمن شما را تا مدت ها سرگرم خواهد کرد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Dark Tower Free :

– گرافیک جذاب و صداگذاری مهیج

– دراختیار داشتن نقشه ای از طبقات برج

– دفاع از برج در برابر حملات طیف وسیعی از دشمنان: زامبی ها، ارواح و…

– دراختیار داشتن سربازان مختلف

– حل انواع معماهای چالش برانگیز

– کسب امتیاز و استفاده از کلیدها درطول بازی

 

بازی اندروید Dark Tower Free جدیدترین بازی ساخت کمپانی PrimeBit Studio Sp میباشد که اولین نسخه از این بازی امروز منتشر شده که در همین مدت کوتاه رتبه ۴٫۷ از ۵٫۰ را توسط کاربران گوگل پلی رتبه کسب کند. رسانه جوان موبایل افتخار دارد که به عنوان اولین سایت ایرانی این بازی جدید را ده را دراختیار علاقه مندان قرار دهد.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه

nokhodi