ADS ADS

دانلود Lidow Photo Editor Snap pic v4.74 – نرم افزار ویرایش عکس لیدو اندروید

  • نرم افزار دوربین سلفی و ویرایش عکس قدرتمند
  • دارای فیلترها و افکت های متنوع
  • امکان افکت گذاری قسمتی از عکس
  • دارای ابزارهای کنترل رنگ
  • امکان ساخت کلاژهای متنوع
Android App

نرم افزار اندرویدLidow Photo Editor Snap pic یک نرم افزار دوربین سلفی و ویرایش عکس قدرتمند و حرفه ای است.با این نرم افزار ویرایش عکس میتوانید عکسهای سلفی بگیرید و عکسهایتان را ویرایش کنید و به آنها انواع متنوع فیلتر اضافه کنید و رنگ آمیزی عکستان را تغییر دهید.با این نرم افزار اندرویدی میتوانید به عکسهایتان متن اضافه کنید همچنین میتوانید از انواع افکتهای مختلفی که این نرم افزار اندروید دارد روی عکس اجرا کنید این نرم افزار اندروید دارای افکت های آینه،ریترو و تاری و… میباشد.با این نرم افزار اندرویدی میتوانید کلاژهای متنوع بسازید و چندین عکس را کنار هم قرار دهید.

با نرم افزار اندرویدLidow Photo Editor Snap pic میتوانید هاله ای از نور به عکس اضافه کنید و جذابیت عکستان را بیشتر کنید و با ابزارهای تنظیم،هاله نور را کم یا زیاد،بزرگ  و کوچک کنید.با این نرم افزار اندروید تمامی ابزارهای کنترل رنگ در اختیار شماست میتوانید رنگ عکس را کم و زیادکنید و میزان شفافیت آنرا تنظیم کنید.همچنین میتوانید قسمتی از عکس را انتخاب کرده و تنها آن قسمت را افکت گذاری کنید و رنگش را تغییر دهید و یا تنها قسمتی از عکس را فوکوس کنید و بقیه عکس را تار کنید..با دوربین این نرم افزار اندروید میتوانید عکسهای مربعی مخصوص اینستاگرام بگیرید و بدون نیاز به  کراپ کردن آنرا در اینستاگرام به اشتراک گذارید.عکسهای ویرایش شده را میتوانید ذخیره کنید و در شبکه های اجتماعی مختلف به اشتراک گذارید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Lidow Photo Editor Snap pic :

– نرم افزار دوربین سلفی و ویرایش عکس قدرتمند

– دارای فیلترها و افکت های متنوع

– اضافه کردن متن به عکس

– اضافه کردن نور به عکس

– دارای  ابزارهای کنترل رنگ

– امکان فوکوس قسمتی از عکس

– امکان افکت گذاری قسمتی از عکس

– امکان گرفتن عکسهای مربعی مخصوص اینستاگرام

– امکان ساخت کلاژهای متنوع

 

نرم افزار اندروید Lidow Photo Editor Snap pic  در گوگل پلی امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و ۵۰ میلیون دانلود در گوگل پلی داشته است.

تغییرات آخرین نسخه

Version 4.5 ( Mar 27 2017 ) 1. New collage function is coming ! Combine the 1-9 photos together with Professional collage function ! Optimize the Collage function . 2. Optimize the UI style .

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه

farmoon