ADS

دانلود Makeup – Cam & Color Cosmetic v2.0.1 – نرم افزار ویرایش عکس میکاپ اندروید

  • از بهترین نرم افزارهای ویرایش عکس آرایشی
  • تغییر رنگ موها با 80 رنگ
  • تغییر رنگ چشم با 10 رنگ لنز و 100 مدل مختلف
  • دارای مدل موهای متنوع
  • دارای گل سر،تاج،عینک،گوشواره و کلاه
Android App

نرم افزار اندروید Makeup – Cam & Color Cosmetic از بهترین نرم افزارهای ویرایش عکس آرایشی است.با این نرم افزار اندرویدی میتوانید به راحتی رنگ موهای خود را تغییر دهید و از ۸۰ رنگ موی مختلفی که در این نرم افزار اندروید موجود است استفاده کنید و رنگ موهایتان را در عکس تغییر دهید.همچنین با Makeup – Cam & Color Cosmetic میتوانید رنگ چشمها را هم تغییر دهید و از ۱۰ رنگ لنز با ۱۰۰ مدل مختلفی که در اختیارتان قرار دارد استفاده کنید و برای چشمهایتان در عکس لنز قرار دهید.

نرم افزار اندروید Makeup – Cam & Color Cosmetic دارای مدل موهای متنوعی است که علاوه بر رنگ میتوانید مدل مو را هم تغییر دهید.همچنین میتوانید برای موها از گل سر و تاج های متنوعی که این نرم افزار اندروید در اختیارتان قرار میدهد استفاده کنید و بر روی موها از گل سر و تاج های مختلف استفاده کنید.علاوه بر اینها شما میتوانید در عکس برای خود کلاه های متنوع هم اضافه کنید.در این نرم افزار اندروید میتوانید از عینکهای مختلفی هم استفاده کنید و چهره خود را تغییر دهید.با نرم افزار اندروید Makeup – Cam & Color Cosmetic چندین گوشواره هم در اختیارتان قرار دارد که میتوانید از مدل های مختلف آن برای خود استفاده کنید.با این نرم افزار اندروید میتوانید ظاهری متفاوت و جالب برای خود بسازید و عکستان را در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک گذارید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید  Makeup – Cam & Color Cosmetic:

– از بهترین نرم افزارهای ویرایش عکس آرایشی

– تغییر رنگ موها با ۸۰ رنگ

– تغییر رنگ چشم با ۱۰ رنگ لنز و ۱۰۰ مدل مختلف

– دارای مدل موهای متنوع

-دارای گل سر و تاج برای موها

–  دارای کلاه های متنوع

– دارای چندین مدل عینک و گوشواره

 

نرم افزار اندروید Makeup – Cam & Color Cosmetic در گوگل پلی امتیاز ۴٫۱ از ۵٫۰ را از گاربران کسب نموده است و ۵ میلیون دانلود در گوگل پلی داشته است.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT'S NEW
Bug fixed

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

نظرتان را برای ما بنویسید. برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

  1. سلام برنامه رو دانلود کردم ولی اصلا گالریم از تو نرم افزار باز نمیشه که بتونم عکس هام رو ویرایش کنم؟چجوری مشکلش رو حل کنم؟

    0

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه